Моргунов розповів, як Вінниця вирішуватиме проблему з енергопостачанням

Через атаки на енергетичну інфраструктуру, українські генераційні потужності зменшилися фактично вдвічі. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що у Вінниці шукають альтернативні варіанти забезпечення електроенергією.

«В комунальній сфері ми встановлюємо когенераційні установки на об’єктах критичної інфраструктури. Це дозволяє створити так званий «енергетичний острів» для системи теплопостачання міста. Також ми активно працюємо над встановленням сонячних електростанцій на об’єктах соціальної інфраструктури міста», – пояснив він.

Окреме питання – бізнес. За словами мера, вінницькі підприємці досить активно включилися в цей процес.

«Ми запровадили муніципальну програму із часткової компенсації за встановлення СЕС. На сьогодні бізнес лише за цією програмою встановив 1,2 МВт. Є підприємства, які самостійно розпочали використовувати сонячну енергію. Одне з таких – «Аграна фрут». Сонце дозволяє працювати їхньому заводу навіть в час відключення світла. А це – збереження потужностей, робочих місць та надходження до бюджету. Що є надзвичайно важливим в умовах воєнного стану», – додав очільник громади.

Загальна потужність більше 50 сонячних електростанцій, які встановили вінницькі субʼєкти господарювання з квітня минулого року складає 12,93 МВт.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курт Волкер назвал сумасшествием то, что говорил российский пранк Вован: видео

28.09.2017 - 14:50
Еще 23 сентября пресс-служба СНБО сообщала, что российские пранкеры пытались выдать себя за Александра Турчинова. Однако цель не достигла результата. Накануне россияне «Лексус» Алексей Столяров и «Вован» Владимир Кузнецов связались ...

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...