Моргунов анонсував спільний проєкт Вінниці із німецьким містом Карлсруе

Вінниця розпочинає новий спільний проєкт із німецьким містом-побратимом Карлсруе. Він спрямований на подолання інфраструктурних викликів, які виникли внаслідок війни у Вінниці, та й загалом в громадах центрального та західного регіонів.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Йдеться про збільшення навантаження на дороги та громадський транспорт громади через те, що суттєво зросла кількість мешканців та приватних автівок. І це робить пересування містом складнішим і довшим. Якщо залишити це питання без уваги, з кожним роком ситуація на дорогах громади, особливо в центральній частині, ставатиме гіршою», – зазначив очільник міста.

Тому у громаді вже сьогодні шукають рішення, які можуть змінити ситуацію та покращити міську мобільність.

«В планах – пришвидшення руху громадського транспорту Соборною зі збереженням пріоритетності пішоходів та велосипедистів. За основу беремо досвід європейських фахівців, які вже успішно реалізовували подібні проєкти, зокрема в Німеччині», – пояснив міський голова.

За його словами, працювати над проєктом фахівці будуть за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва (BMZ) та Engagement Global gGmbH (EG).

«Цей грант допоміг залучити муніципалітет Карлсруе. Наразі разом із нашими закордонними партнерами розроблятимемо план трансформації, а після Перемоги України – будемо реалізовувати всі напрацювання. Дякую меру Франку Ментрупу та нашим німецьким партнерам за підтримку і співпрацю», – додав Моргунов.

Нагадаємо, у травні минулого року з робочим візитом до Вінниці приїхала делегація з німецького міста Карлсруе на чолі з мером Франком Ментрупом.. Гості тоді серед іншого побували в парку Хімік, де тривала реконструкція. Це один з об’єктів, де в планах розвиток не лише зеленого каркасу міста, а й зручної інфраструктури для містян різного віку та вподобань.

Модернізація парку передбачає створення якісних рекреаційних зон, сучасні дитячі та спортивні майданчики тощо. До цього проєкту також залучена німецька урядова організація GIZ у рамках проєкту Інтегрований розвиток міст в Україні.

У 2022 році до Вінниці з Карлсруе прибув гуманітарний вантаж – спецобладнання та намет для пунктів незламності, які були забезпечені різними девайсами. А Вінниця напередодні новорічних свят передала до міста-побратима Карлсруе різноманітну літературу для української діаспори, яка там проживає.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На детском Евровидении победила Мариам Мамадашвили, украинка София Роль в призеры не попала. Видео

21.11.2016 - 00:24
Украинка София Роль заняла 14 место на завершившимся на Мальте детском Евровидении. Наше 14-летнее юное дарование исполнило песню «Планета жаждет любви» (Planet craves for love). Первенствовала же в конкурсе солнышко ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...