MONATIK українізував свій культовий хіт «Кружит»

Співак Дмитро Монатік потішив шанувальників новою версією свого культового хіта «Кружит».

Пісня, яка стала справжнім феноменом на українській музичній сцені, тепер отримала україномовне звучання. Оригінальна версія «Кружит» вийшла у 2016 році і швидко завоювала серця слухачів, ставши однією з найпопулярніших пісень у репертуарі співака.

Однак з початком повномасштабної війни артист започаткував новий проект (Repair), в рамках якого перекладає свої знакові композиції.

«Кружить Repaired вже доступний на YouTube. Неймовірно вдячний Таню Муіньо за те, що одного разу ми створили цю відеороботу в рідній Одесі! Пісня, яка закружила!» — прокоментував MONATIK.

У квітні минулого року MONATIK переклав державною мовою російськомовний хіт під назвою «Каждый раз»

Варто зауважити, що хіт артист випустив ще 2019 року, він увійшов до альбому LOVE IT ритму. Втім з початку повномасштабної війни виконавець, як і багато зірок українського шоу-бізнесу, почав перекладати свої пісні.

«Після того, як невимовно злий і химерний сусід нашої країни зламав і затопив усе навколо, MONATIK вирішив зробити ремонт своїх композицій і перевипустити легендарні пісні рідною українською мовою. Першою з них стала — Каждый раз, — йдеться в описі композиції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017 - 19:18
Вечером 12 сентября на северо-западной окраине Виннице прошел град. Судя по фотографиям, появившимся в Facebook, «кусочки» льда размером соответствовали сливам. Как уточнил «РЕАЛу» винничанин Артур Милованов, град он наблюдал в ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

Советник президента показал видео ликвидации «ихтамнета»

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...