Міноборони РФ показало нібито живого командувача ЧФ Соколова

Міністерство оборони фашистської Росії оприлюднило сьогодні кадри засідання колегії, у якій начебто брав участь командувач Чорноморського флоту Віктор Соколов.

Вчора ССО ЗСУ заявили про його ліквідацію російського адмірала під час ракетного удару по штабу ЧФ РФ 22 вересня у Севастополі. Було оголошено про загибель 34 офіцерів включно з командуючим.

Чи є це помилковою інформацією. Виключати цього не можна, але й відео і фото МО Росії не доводять з гарантією, що Соколов живий. Адже на відео він взагалі не рухається. Більше того на ньому під час запису з’явилися окуляри. Сталося це підд час «склейки», де зникли 5 секунд. Але після появи окулярів поза адмірала не змінилася.

Знаючи, що в Росії полюбляють подібного роду маніпуляції з консервами (так називають старі відео для обману аудиторії), не можна виключати, що Соколова теж «оживили» навмисно.

Більше того, сьогодні прессекретар Путіна Дмитро Пєсков знову не зміг просто чітко сказати, що Соколов живий. На пряме запитання він почав вивертатися: мовляв, «не володіє інформацією про нібито загибель командувача Чорноморського флоту». Так роблять, коли не хочуть прямо збрехати, бо незабаром правда з’ясується, а ти будеш виглядати брехлом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018 - 22:01
Без преувеличения знаменательное событие произошло в мире баскетбола. Установлен новый мировой рекорд. Причем, в Украине. В Николаеве в рамках Матча звезд Суперлиги капитан местной команды Алексей Онуфриев выиграл конкурс трехочковых ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...