Міноборони РФ бреше про «активну оборону» в Авдіївці, – ISW

Масований нинішній вже двохмісячний наступ російських окупантів на Авдіївку особисто лідер фашистської РФ Путін і його міністр оборони Сергій Шойгу почали називати «активною обороною», щоб приховати відсутність вагомих результатів.

На це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, звернули увагу експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). При цьому Шойгу застосовує цей термін і відносно інших напрямків, де загарбники ведуть штурмові дії.

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування агресора в районі Степового північніше Авдіївки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за тридцяте листопада та перше грудня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили території, на яких інетрвенти змогли закріпитися. А рожевою – розширення в нашу сторону сірої зони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко огласил подозрение Януковичу в государственной измене: видео

28.11.2016 - 13:16
В Святошинском суде начались слушания по делу о расстреле на Майдане людей 20 февраля 2014 года, в котором Янукович должен быть допрошен как свидетель. Генпрокурор Луценко огласил подозрение Януковичу по ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...