Міноборони повернуло собі майно у Вінниці, яке привласнило комерційна структура

У Міністерстві оборони повернули права власності на нерухомість в Одесі та Вінниці загальною площею приблизно 2000 квадратних метрів. Вінницькій об’єкт став приватним через задіяння масштабної схеми.

Як повідомляють у МО, нерухомість у Вінниці була привласнена за масштабною схемою незаконного виведення майна Концерну «Військторгсервіс» у власність комерційних структур та зацікавлених третіх осіб за неправомочною довіреністю.

«Процес привласнення нерухомості вдалося реалізувати в обхід процедури погодження з Міноборони та Фондом державного майна України. Один з таких об’єктів площею понад 200 квадратних метрів, що розташований у Вінниці, у листопаді 2023 року повернули та зареєстрували за Міноборони», — йдеться у повідомленні відомства.

Наразі забезпечене раціональне використання повернутих об’єктів нерухомого майна в інтересах Міноборони та ЗСУ.

За фактами злочинної діяльності правоохоронні органи проводять відповідні розслідування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов с тремя грузовиками: новое видео

18.02.2019 - 15:12
Сегодня в 13:34 фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал полную версию ранее демонстрировавшегося в урезанном варианте видео с обстрелом взводного опорного пункта российско-террористических формирований ЛНР в районе Золотого (западная Бахмутка). Акция ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...

На певца Макса Барских на сцене напала фанатка: видео

12.02.2019
На украинского певца Макса Барских ...