Міноборони повернуло собі майно у Вінниці, яке привласнило комерційна структура

У Міністерстві оборони повернули права власності на нерухомість в Одесі та Вінниці загальною площею приблизно 2000 квадратних метрів. Вінницькій об’єкт став приватним через задіяння масштабної схеми.

Як повідомляють у МО, нерухомість у Вінниці була привласнена за масштабною схемою незаконного виведення майна Концерну «Військторгсервіс» у власність комерційних структур та зацікавлених третіх осіб за неправомочною довіреністю.

«Процес привласнення нерухомості вдалося реалізувати в обхід процедури погодження з Міноборони та Фондом державного майна України. Один з таких об’єктів площею понад 200 квадратних метрів, що розташований у Вінниці, у листопаді 2023 року повернули та зареєстрували за Міноборони», — йдеться у повідомленні відомства.

Наразі забезпечене раціональне використання повернутих об’єктів нерухомого майна в інтересах Міноборони та ЗСУ.

За фактами злочинної діяльності правоохоронні органи проводять відповідні розслідування.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016 - 02:52
Всемирно известная шведская группа ABBA, распавшаяся в 1982 году, воссоединилась ради единичного концерта в Стокгольме, Швеция, знаменующего собой пятидесятилетний юбилей музыкального коллектива, сообщает Expressen.  Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенни Андерссон ...

Джошуа победил Кличко: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...