Міноборони підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію

Міністерство оборони вже підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. Найближчим часом оновлений документ відправлять на погодження Кабінету міністрів. Про це сьогодні повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

Коли встигли, не зрозуміло, адже попередній варіант законопроєкту був відкликаний лише декілька годин тому.

Нагадаємо спочатку про те, що урядовий законопроєкт про мобілізацію буде з Ради повернуто до Кабміну на доопрацювання, заявив лідер фракції Слуга народу Давід Арахамія. 

За короткий термін після цього уряд провів онлайн-засідання і оголосив, що прийняв рішення відкликати свій законопроєкт з Ради, щоб ще з ним попрацювати…

«Наша команда вже підготувала нову редакцію законопроєкту з урахуванням всіх пропозицій, погоджених в робочому порядку з депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Готові виносити його на погодження уряду найближчим часом. Цей закон потрібен обороні нашої держави і кожному воїну, який зараз на фронті. Потрібен якнайшвидше», — зазначив глава Міноборони.

Умєров наголосив, що українські воїни потребують ротацій, відпусток та можливості відновитися.

«Наші воїни мають право знати, що їх чекає, та планувати власне життя. Законопроєктом про мобілізацію планується встановити чіткий термін служби по мобілізації… «, — заявив міністр.

Умєров додав, що над мобілізаційним законопроєктом працювали пів року в робочій групі — представники всіх фракцій Верховної Ради, команди Міністерства оборони, Генерального штабу та низки інших міністерств та відомств. Після реєстрації законопроєкту у парламенті разом з командою Міноборони, головнокомандувачем ЗСУ, начальником Генштабу брали участь в обговореннях та закритих нарадах. Всі застереження «почули та врахували», зазначив міністр.

«Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо. Звільненим з полону треба дати вибір, чи залишатися у війську. Ті з них, хто обере залишитися, потребуватимуть щонайменше кілька місяців відпустки. Це чесно. Строковиків треба нарешті відпустити додому. Це правильно», — наголосив міністр.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016 - 20:04
Очередной теракт произошел в Турции — в городе Диярбакыр. Есть погибшие и раненные. На этот раз целью террористов стал полицейский бронированный автобус. Когда он проезжал мимо заминированного автомобиля, осуществили подрыв. В ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...