Мінцифри запускає освітній застосунок «Мрія»

Уряд погодив створення освітнього застосунку, який називатиметься Мрія. Про це сьогодні повідомила пресслужба Мінцифри.

«Вже скоро запустимо освітній застосунок Мрія — Уряд ухвалив відповідну постанову. Цифровізація змінить підхід до навчання і зробить його сучасним та зручним для учнів, вчителів та батьків. Мрія — цифрова революція в освіті, вона допоможе учням знаходити можливості для розвитку в цікавих їм сферах, вчителям — розвивати освітній процес, а батькам — контролювати його», — запевняють у Мінцифри.

Мрія міститиме інформацію про успішність школярів, надаватиме можливості для розвитку, електронний учнівський квиток, навчальні матеріали.

«Це тільки початок, далі буде ще більше. Про те, яким буде застосунок, дізнаєтеся незабаром у наших соцмережах», — йдеться далі в повідомленні.

Нагадаємо, у грудні 2023 року керівник Мінцифри Михайло Федоров презентував зміни в застосунку Дія.

«Дія стала частиною життя українців та ефективним способом доставки послуг до людини — і в евакуації, і в окупації. З початком повномасштабного вторгнення цифровізація не зупинилася. Навпаки! Запустили понад 70 сервісів у застосунку та на порталі Дія, переосмислили платформу Дія.Освіта, створили основу для електронних реєстрів Дія.Engine. І це лише частина екосистеми Дія. Дія стала попкультурою та створила новий досвід взаємодії з державою. Продовжуємо запускати онлайн-сервіси, щоб замінити бюрократію на кілька кліків у смартфоні чи комп’ютері, а корупцію — витіснити технологіями», — йшлося у повідомленні Федорова 19 грудня.

Міністр зазначив, що на Diia Summit було презентовано:

• перереєстрацію авто в Дії без відвідування сервісного центру МВС,
• е-Підприємець — 8 послуг для бізнесу за 1 онлайн-заявою,
• автоматичні зміни у ФОП без участі людини та очікувань,
• послуги для моряків без паперів і хабарів.

«І найцікавіше — уперше оновили дизайн Дії! Зробили головний екран функціональнішим, оновили документи й додали стрічку з важливими оновленнями,» — додав Федоров.

У жовтні минулого року у додатку Дія запустили послугу повернення коштів для вкладників збанкрутілих банків. 

«З будь-якого селища чи містечка подаєте заяву в Дію та отримуєте гроші на свій рахунок протягом трьох днів», — зазначив Федоров.

Він додав, що зараз послуга доступна для вкладників 34 збанкрутілих банків. Всього зараз 1,4 млн рахунків на 3,2 млрд гривень, які необхідно відшкодувати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017 - 11:01
В Макеевке сильный пожар Макеевка в упор примыкает к северо-восточному краю Донецка и своими западными околицами почти выходит к линии фронта. В случае серьезных боев под Донецком (особенно на северном ...