Мессі знову забив і вивів «Інтер» у фінал Кубка ліг

Інтер Маямі здобув чергову перемогу після переходу до команди Ліонеля Мессі. А сам аргентинець знову вражає своєю результативністю, забивши вже 9 голів у шістьох матчах!

Цього разу команда з Флориди легко обіграла у півфіналі Кубка ліг 2023 Філадельфію Юніон. Рахунок 4:1.

Вже на 3-й хвилині українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль. Після цього, на 20 хвилині, настала черга Мессі. Він несподівано пробив здалеку точнісенько у самий кут воріт…

У фіналі Кубку ліг Інтер зіграє проти Нешвілла.

Перед цим Ліонель Мессі теж став головним героєм матчу свого Інтер Маямі. У рамках групового етапу Leagues Cup флоридці зустрічалися з Атлантою. Аргентинець забив перші два голи у матчі, а потім допоміг Роберту Тейлору теж відзначитися дублем. В першому випадку Лео розпочав голеву атаку, а в другому віддав пас, який дозволив партнеру вийти один на один з воротарем суперників. У підсумку Інтер переміг 4:0, а Мессі визнали найкращим гравцем матчу.

Потім «жертвою» Мессі став досить сильний «Даллас». Зазначимо, що техасці кілька разів вели у рахунку, навіть 3:1, але гра Інтера дозволила їм відігратися — 4:4. Мессі забив перший гол у матчі і останній, пробивши у «дев’ятку» зі штрафного на 85 хвилині поєдинку. Все вирішилося в серії пенальті, за підсумком якої перемогу у матчі здобув саме Інтер Маямі.

А в півфіналі Мессі поміг розгромити «Шарлот» 4:0, теж забивши один гол.