Мессі розповів про труднощі свого життя в Маямі

Ліонель Мессі досі не повністю адаптувався до життя у США. Точніше аргентинцю все ще важко даються деякі речі у Маямі.

Нападник Інтера розповів про складнощі адаптації у новому клубі. Особливо важко після тривалого життя в Європі футболісту даються корки на дорогах і занадто спекотний та вологий клімат.

«Поки що ми не можемо ні на що скаржитися. Мабуть найскладніше в адаптації — це затори на дорогах. Хоча в Парижі з ними теж було складно… Можна сказати про спеку та вологість. Перебувати тут на пляжі чи у відпустці — це може бути приємно. Але з погляду спорту, тренувань та матчів, особливо влітку, — це трохи надто, і це помітно», — сказав Мессі в інтерв’ю Time.

Нагадаємо, Ліонель Мессі лише цього літа перейшов до Інтер Маямі на правах вільного агента із ПСЖ. 36-річний нападник допоміг клубу виграти перший трофей в історії, забивши в рамках Кубка ліг 10 голів у семи іграх.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные ...