Мер Вінниці відреагував на зростання цін на продукти харчування

Сергій Моргунов закликав відповідні органи відпрацьовувати цю ганебну ситуацію

Під час спільного брифінгу Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського, піднімалось питання щодо зростання цін у магазинах. 

Сергій Моргунов наголосив на тому, що неприпустимо наживатись на спільній для всіх українців біді, і цим питанням однозначно повинні зайнятись відповідні органи.

«Продукти в торгівельних мережах є. Але, на жаль, є два моменти. Перший, що деякі недобросовісні суб’єкти підприємницької діяльності намагаються заробити на короновірусі і на карантині. І тут, звичайно, відповідні органи, – Державна інспекція з контролю за цінами і Антимонопольний комітет, – повинні відпрацьовувати цю ситуацію. Інше питання – це створення ажіотажу самими людьми. Непотрібно скуповувати по магазинах всю гречку, цукор і сіль, а по аптеках – парацетамол. Адже цим створюється ажіотаж, і ціни ростуть», – зазначив мер Вінниці.


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019 - 12:47
Психиатр тычет мне листок бумаги с кляксой: – Что вы видите? – Грустного одинокого человека, изнывающего от общения с идиотами, нудной работы задешево и прочей жизненной несправедливости. Доктор, всхлипывая: – ...

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017
Утром 9 марта большинство крупных ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...