Мер Вінниці відреагував на зростання цін на продукти харчування

Сергій Моргунов закликав відповідні органи відпрацьовувати цю ганебну ситуацію

Під час спільного брифінгу Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського, піднімалось питання щодо зростання цін у магазинах. 

Сергій Моргунов наголосив на тому, що неприпустимо наживатись на спільній для всіх українців біді, і цим питанням однозначно повинні зайнятись відповідні органи.

«Продукти в торгівельних мережах є. Але, на жаль, є два моменти. Перший, що деякі недобросовісні суб’єкти підприємницької діяльності намагаються заробити на короновірусі і на карантині. І тут, звичайно, відповідні органи, – Державна інспекція з контролю за цінами і Антимонопольний комітет, – повинні відпрацьовувати цю ситуацію. Інше питання – це створення ажіотажу самими людьми. Непотрібно скуповувати по магазинах всю гречку, цукор і сіль, а по аптеках – парацетамол. Адже цим створюється ажіотаж, і ціни ростуть», – зазначив мер Вінниці.


 
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018 - 13:46
Помимо урагана, поразившего Москву и окрестности, на ряд регионов России уже 22 апреля обрушился снегопад. Местами толщина снежного покрова достигает 40 сантиметров. Мощный циклон накрыл север европейской части России, и ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017
Военное телевидение Украины показало сюжет ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...