Медвєдєв визнав пропозицію Путіна з перемир’ям лукавством

Російські окупанти спокійно видихнули, коли дізналися, що Україна відкинула пропозицію Путіна про різдвяне перемир’я: «Менше проблем і лукавства». Про це в своєму Телеграм-каналі написав заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв. 

Фактично колишній президент і прем’єр-міністр РФ визнав, що пропозиція Путіна була лукавою, про що раніше встигли заявити керівники України і західних країн.

В той же час, як і всі криваві рашистські маніяки, Медведєв щось верзе про «християнське милосердя на велике свято». Називає українців свинями, які розуміють тільки грубу силу…

На думку автора, підкреслює ницість і неадекватність Медвєдєва те, що він називає міністра зовнішніх справ Німеччини Анналену Бербок «бабкою» (мовчимо, про відсутність вихованності Медведєва, але й по факту Бербок — дуже мила і симпатична жінка). Мабуть, «дідусь» Дімон, який зовсім спився, давно не дивився на себе в дзеркало.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Полтавщине перевернулась фура со свиньями: 50 хрюшек погибли, 130 разбежались. Видео

13.10.2017 - 14:15
В Лубенском районе Полтавской области перевернулась фура со 180 свиньями. При падении в кювет грузовика около 50 животных погибли. Самой большой проблемой водителя стало сохранение остального «стада». Почувствовав свободу, хрюшки ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...