Медведєв замовив замах на міністра оборони Італії, – Il Foglio

Влада фашистської Росії перетнула ще одну червону лінію у розв’язаній нею війні проти України і всього цивілізованого світу. 

Цього разу мова йде про намір здійснити заказне вбивство члену уряду Європейської країни. Ба більше, міністра оборони країни, що входить до Великої сімки!

Італійська розвідка минулого тижня повідомила уряду країни про те, що Кремль нібито планує замах на міністра оборони Гвідо Крозетто, за який було призначено винагороду в розмірі 15 мільйонів доларів.

Про це повідомила газета Il Foglio. Замовником вказується перший заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв.

Як стверджується в матеріалі, занепокоєння італійських спецслужб викликали «гнівні випади» колишнього президента РФ Медведєва, який минулого року назвав Крозетто «рідкісним дурнем» за слова про те, що в разі входження російських танків до Києва почалась би Третя світова війна.

Також у Римі вважають, що Медведєв нині як заступник секретаря Ради безпеки Росії та наближений до Владіміра Путіна має вплив на ухвалення рішень.

Італійські спецслужби, пише Il Foglio, перехопили прохання експрезидента РФ про замах на міністра оборони за 15 мільйонів доларів, який нібито адресувався приватній військовій компанії «Вагнера». Здійснити замах «вагнерівці» могли б за рахунок одного з двох своїх осередків у Європі (про них видання теж пише з посиланням на розвідку) – в Сербії або Естонії.

У матеріалі Il Foglio вказано, що прохання Медведєва про замах на Крозетто було передане ще до останніх заяв італійського міністра, який звинуватив ПВК «Вагнера» в розпалюванні міграційної кризи в Європі.

Нагадаємо, 6 січня Медведєв намагався «наїхати» на міністра закордонних справ Німеччини. Про неї він згадав, реагуючи на реакцію Заходу на пропозицію Путіна щодо різдвяного припинення вогню. 

Ницість і неадекватність Медвєдєва підкреслило те, що він назвав міністра зовнішніх справ Німеччини Анналену Бербок «малограмотною німкцькою бабкою» (мовчимо, про відсутність вихованності Медведєва, але й по факту Бербок — дуже мила і симпатична жінка. І тим паче набагато розумніша за неадекватного екс-президента РФ). Мабуть, «дідусь» Дімон, який зовсім спився, давно не дивився на себе в дзеркало.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Оружейные новинки 2017 года были представлены в США на выставке SHOT SHOW: фото, видео

22.01.2017 - 17:09
В американском Лас-Вегасе прошла крупнейшая оружейная выставка SHOT SHOW 2017. Основная специализация мероприятия это – спортивное и охотничье оружие и снаряжение, а также средства самозащиты, в основном летального действия. Около ...

Мейвезер с большим трудом победил МакГрегора: видео

27.08.2017
Прошедший 27 августа в американском ...