Маск прокоментував появу Starlink у росіян

Мільярдер Ілон Маск відреагував на інформацію про те, що російська армія використовує на фронті в Україні термінали Starlink. Відповідну заяву він зробив у мікроблозі X.

Маск назвав ці повідомлення «помилковими», заявивши, що його підприємство SpaceX не продає Росії ці термінали.

«У ряді неправдивих новин стверджується, що SpaceX продає термінали Starlink Росії. Це категорично неправильно. Наскільки нам відомо, жоден Starlink не був проданий Росії прямо або побічно,» — написав він.

У коментарях у Маска запитали, чи дізнається компанія, якщо термінал активований в Росії. «Супутники Starlink не закриватимуть зв’язок в Росії», — відповів мільярдер. 

Що означає ця відповідь, геть незрозуміло.

Українські військовослужбовці заявили, що в російських окупантів з’явився Starlink з ліцензованими акаунтами. Про це повідомив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко на своєму Telegram-каналі в четвер, 8 лютого. 

Журналіст показав скриншот з соцмережі Х, де військові повідомляють, що росіянам через Дубай «почали масово поставляти» Starlink. Вони також підтверджують, що вже фіксують у російських інтервентів на фронті цей вид супутників зв’язку.

Після цього представник ГУР Андрій Юсов зазначив, що масштаб використання росіянами терміналів Starlink на війні зростає.

У компанії SpaceX, яка забезпечує роботу мережі супутникового зв’язку Starlink, заявили, що не ведуть жодних справ з урядом РФ або зі збройними силами РФ. При цьому в компанії запевнили, що деактивуватимуть термінали, які були отримані без відповідної ліцензії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США с беспилотника сделали видео замерзшего Атлантического океана

08.01.2018 - 12:04
Житель Массачусетса Райан Кэнди опубликовал довольно редкое видео. При помощи дрона он заснял замерзший Атлантический океан вблизи Бостона. Отметим, этот штат в Новой Англии находится на широте севера Португалии, испанской ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...

Крыса отнимает у кота миску с молоком (видео)

18.03.2016
Крысы всегда отличались умом и ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...