Манчестер Сіті майже оформив чемпіонство в Англії

Відбувся перенесений матч 34-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися «Тоттенхем» та «Манчестер Сіті». Гра проходила на стадіоні «Тоттенхем Хотспур» у Лондоні і завершилася  перемогою гостей із рахунком 2:0.

Фактично сьогодні вирішувалася доля золота чемпіоната, адже саме Тоттенхем потенційно був здатен відібрати у діючих чемпіонів очки і подарувати шанс на перше місце у чемпіонаті Арсеналу.

На 52-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник гостей Ерлінг Холанн. На 90+1 хвилині він оформив дубль, реалізувавши пенальті. Таким чином на його рахунку вже 27 голів.

Після 37 турів чемпіонату Англії «Тоттенхем» набрав 63 очки та посідає п’яте місце. «Манчестер Сіті» після аналогічної кількості матчів англійської Прем’єр-ліги заробив 88 очок і розташовується на першому рядку, випереджаючи найближчого переслідувача в особі «Арсеналу» на два очки. В останньому турі містяни вдома зіграють з Вест Хемом, а Арсенал прийме Евертон.

Арсенал, щоб виграти першість, має перемогти і сподіватися на диво — програш МанСіті.