Макрон знову заявив про якісь гарантії для Путіна і РФ

Париж знову повернувся до своєї старої пісні щодо необхідності надання Росії і Путну якихось післявоєнних гарантій безпеки.

Захід має розглянути, як задовольнити потребу Росії у гарантіях безпеки, якщо президент Володимир Путін погодиться на переговори щодо припинення війни в Україні. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в інтерв’ю французькому телеканалу TF1.

Європа має підготувати свою майбутню безпекову архітектуру, вважає він.

«Це означає, що одним із важливих питань, які ми маємо вирішити — як завжди казав президент Путін — є страх, що НАТО наближається до його дверей, і розгортання озброєнь, які можуть загрожувати Росії», — стверджує французький лідер.

За його словами, країни Заходу мають «дати гарантії Росії того дня, коли вона повернеться за стіл переговорів».

Тобто Макрон в черговий раз намагається догодити кривавому диктатору, незважаючи на те, що він вже наробив і що готовий був робити, якщо його не вдалося б зупинити.

Ось що означає перелік тих вимог, які раніше висував Путін? Макрон хоче їх задовольнити? Не дати Україні увійти до НАТО, скоротити НАТО до меж 1997 року (тобто виключити десяток країн), відмовитися від розгортання зброї стримуванння? Це фактично визнати перемогу Росії!

Більше того. Що означає пасаж про надання РФ гарантій безпеки в день, «коли вона повернеться за стіл переговорів»? Тобто одразу, без будь-яких умов? 

Зрозуміло, що більш адекватна позиція у президента США Байдена, який говорить про можливість свого контакту з Путіним щодо війни тільки після виводу всіх російських військ з України (включно з Донбасом і Кримом). Тоді можна обговорювати інші питання — репарацій і гарантій безпеки. Ми б нагадали, що останніх більш потребує Україна…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкие СБУшники раскрыли крупную агентурную сеть ДНР: видео

26.12.2016 - 12:28
В Торецке (быв. Дзержинске) Донецкой области, расположенном вблизи линии разграничения, раскрыта целая сеть информаторов «ДНР». Местные жители в телефонном режиме сообщали своим кураторам в стане сепаратистов точные места расположения воинских ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...