Макрон заявив про намір «відправити людей» в Одесу найближчого року

Президент Франції Емануель Макрон припустив відправку французьких військ в Одесу протягом найближчого року. Про це повідомляє французька газета Le Monde.

Лідер Франції 21 лютого 2024 року заявив, що через напружену ситуацію в війні Росії проти України Парижу доведеться відправити військових до України.

«У будь-якому випадку, в найближчому році мені доведеться відправити частину своїх людей в Одесу», — припустив голова держави.

Згодом, 26 лютого, Макрон відповів на запитання з приймальні на Єлисейських полях про можливість введення західних військ в Україну.

«Нічого не можна виключати», — була відповідь французького президента.

Вже 8 березня Макрон на зустрічі з парламентськими партіями заявив, що відправлення військ в Україну можливе, якщо російські окупанти прорвуться на Київ чи Одесу. Про це заявив представник комуністичної партії Фаб’єн Руссель, повідомляло L’Independant.

Він додав, що французький лідер показував парламентарям карти можливих напрямків ударів росіян в Україні.

«Макрон згадав сценарій, який може ініціювати інтервенцію: просування фронту в бік Одеси або бік Києва», — пояснив політик.

Координатор партії Нескорена Франція Мануель Бомпар розповів, що «приїхав на зустріч занепокоєним і поїхав ще більш занепокоєним».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016 - 17:55
Яму, в которую превратилась лужа, коммунальщики засыпали землей В одном из дворов города Уфа под припаркованной Lada Kalina образовалась яма с водой. Автомобиль провалился в неё целиком, а когда сотрудники ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...