Макрон втретє переніс візит до України

Візит президента Франції Еммануеля Макрона до України був відкладений, бо він хоче привезти до Києва «відчутні результати». Про це повідомило видання Politico з посиланням на джерело у дипломатичних колах в понеділок, 11 березня.

Представник Єлисейського палацу наголосив, що планування візиту французького лідера не пов’язане з міркуваннями безпеки, щодо них «немає жодних занепокоєнь».

Разом з тим дипломат, який спілкувався з журналістами на умовах анонімності, пояснив, що Макрон хоче «взяти необхідний час» для дискусій із союзниками, щоб відвідати Україну «з відчутними результатами».

«Потрібно трохи часу, щоб (укласти. – Ред.) різні коаліції та їхні операційні зобов’язання з нашими партнерами», – сказав він.

Раніше стало відомо, що Еммануель Макрон вже три рази відклав свій візит до України. Тепер він має відбутись у «найближчі тижні».

Як нагадує агентство видання, спочатку Макрон заявляв, що планує у лютому підписати двосторонню угоду про безпеку з президентом України Володимиром Зеленським. Ця поїздка була відкладена. Зрештою Зеленський приїхав до Парижа для укладання угоди.

Дипломати, яких цитує Reuters, заявили, що друга дата була запланована на початок березня. Потім вона була перенесена на кінець цього тижня, але зрештою строки знову змінилися.

Нагадаємо, 10 березня президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Макроном. Глави держав, серед іншого, обговорили свою майбутню зустріч в Україні.

Раніше Макрон заявив, що його слова про можливість відправлення західних військ в Україну були «ретельно продумані».

Французького лідера попросили прокоментувати заяву після неформального саміту союзників у Парижі, коли він сказав, що «не можна виключати» ймовірного відправлення західних військ в Україну.

«Це досить серйозні питання. Кожне слово, яке я говорю з цього питання, є зваженим, продуманим і виваженим», — сказав Макрон.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курт Волкер назвал сумасшествием то, что говорил российский пранк Вован: видео

28.09.2017 - 14:50
Еще 23 сентября пресс-служба СНБО сообщала, что российские пранкеры пытались выдать себя за Александра Турчинова. Однако цель не достигла результата. Накануне россияне «Лексус» Алексей Столяров и «Вован» Владимир Кузнецов связались ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017
В Николаеве возле банка «Південний» было ...