Макрон висловився про арешт Путіна

Президента Росії Володимира Путіна не можна заарештовувати, якщо він виявиться єдиною людиною, з якою потрібно буде вести переговори щодо миру в Україні. Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон, повідомляє The Guardian.

«Якщо через кілька місяців у нас з’явиться вікно для переговорів, то доведеться робити вибір між судом і переговорами, і ми маємо вести переговори з тими лідерами, які є де-факто. Я вважаю, що переговори будуть пріоритетом», — наголосив французький лідер

За словами Макрона, Росія втратила будь-яку легітимність, однак якщо майбутній український контрнаступ не досягне своїх військових цілей, потрібно буде «оцінити характер майбутньої європейської підтримки України». Водночас він зазначив, що Україна захищає не лише свої кордони, а і європейські.

Французький президент підкреслив, що Росія зазнала очевидних невдач у війні проти України.

«Війна далека від завершення, але ясно одне: Україна не буде завойована. Ми бачимо, що те, що мало бути «спецоперацією», вже є геополітичним провалом», – додав Макрон.

Як відомо, у березні Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародний ордер на арешт Путіна.

Нагадаємо, раніше Макрон заявив, що Путін «розбудив» НАТО найсильнішим «електрошоком», розпочавши війну проти України. 

15 травня президенти України та Франції підписали спільну декларацію щодо підтримки України, у тому числі її руху в НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цыганская свадьба, которая поразила Европу тратой денег: фото, видео

04.02.2017 - 15:12
Словацкие цыгане Эвка и Лукас сыграли довольно экстравагантную свадьбу. На невесте было платье стоимостью 220 тысяч долларов, облепленное купюрами евро. Родственники молодоженов буквально раздавали деньги направо и налево. Видео со ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...