Макрон відповів на погрози РФ відправити ядерну бомбу на Париж

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що здивований «нервозністю та нестриманістю російських посадовців». Таким чином він відреагував на погрози віцепрезидента Держдуми РФ Петра Толстого «відправити ядерну бомбу на Париж». Про це повідомив французький телеканал BFMTV у п’ятницю, 22 березня.

Макрон засудив ці заяви чиновника РФ й сказав, що у цих погрозах є «ознаки нервозності». Він додав, що здивований «відсутністю нервів у російських офіційних осіб».

BFMTV додало, що нещодавно в інтерв’ю Петро Толстой говорив про можливість відправки ядерної бомби на Париж. Зокрема, він обіцяв «смерть будь-якому французькому солдату, який прийде на українську землю».

Також Толстой заявляв, що нібито «снаряд, випущений з Росії, може долетіти до французької столиці трохи більше, ніж за дві хвилини».

Тиждень тому Макрон порадив російському президенту Володимиру Путіну не розкидатися погрозами стосовно ядерної зброї. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу TF1.

«Не варто погрожувати, коли у вас є ядерна зброя», — зазначив Макрон, коментуючи останні висловлювання Путіна.

Французький лідер повідомив, що не розмовляв з керівником Кремля вже кілька місяців, а такий діалог був, «коли це було необхідно».

«Путін перебуває в полоні репресій та авторитаризму в своїй країні, яка останніми роками вирішила стати дестабілізуючою державою», — наголосив політик.

Макрон підкреслив, що ядерні держави повинні «передусім почуватися захищеними», оскільки мають таке озброєння.

«Коли йдеться про ядерну зброю, багато слів не потрібно. Це накладає на нас відповідальність за недопущення ескалації», — підсумував президент Франції.

Нагадаємо, 20 березня Росгвардія вирішила «пожартувати», відправивши «подарунок» президентові Франції Емманюелю Макрону через французьке посольство в Москві та широко висвітливши акцію через пропагандистські ЗМІ. Однак щось пішло не так, і публікації довелося спішно прибирати з прокремлівських медіа.

Зокрема, представник Росгвардії приніс до посольства Французької Республіки пакет із іграшковою машинкою та набором солдатиків та вручив одній із його співробітниць. Після чого підопічні Віктора Золотова (директор Федеральної служби військ національної гвардії) поширили прес-реліз, у якому повідомили, що це було зроблено «у зв’язку із войовничою риторикою президента Франції», а солдатики символізували росгвардійців. Також вони вказали, що в супровідному листі до подарунка було сказано: «Сподіваємося, що награвшись у солдатиків і військові машинки, Ви нарешті розлучитеся з комплексом Наполеона. Доля його нібито великої армії сумно відома не лише французам…».

Незабаром після того, як прокремлівські ЗМІ повідомили про акцію, Росгвардія наполегливо попросила їх видалити ці повідомлення (інформація підтверджується даними кешу Google). Зокрема, відповідні новини були опубліковані та видалені Ізвєстіями, МК, РЕН ТВ, Вечірньою Москвою та ін. Також повідомлення про «жарт» було опубліковано та видалено у телеграм-каналі пропагандиста Володимира Соловйова.

За інформацією Astra, неузгоджена «акція» розлютила Адміністрацію Володимира Путіна. Після чого в Росгвардії звалили все на її офіційного представника Валерія Грибакіна, який вручав «подарунок», назвавши «акцію» його особистою ініциативою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

18 пикантных кадров, приоткрывающих занавес легендарного кабаре Crazy Horse: видео

22.11.2016 - 20:10
Crazy Horse — знаменитое парижское кабаре, основанное в 1951 году. Его отличительной чертой, изюминкой, стал принцип отбора танцовщиц. Они должны были обладать весьма жестким, ставшим позже характерно узнаваемым «фирменным» набором ...