Литва профінансує встановлення металошукачів в українських школах

Уряд Литви виділить 400 тисяч євро на встановлення в українських школах металодетекторів. Про це у неділю, 14 квітня, повідомило МВС України.

Вказується, що у Львові міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся з міністрами внутрішніх справ країн Балтії, щоб обговорити питання безпеки України на тлі посилення атак Росії на цивільну та критичну інфраструктуру.

Під час зустрічі міністерка внутрішніх справ Литви Агне Білотайте повідомила, що її країна готова надати 400 тисяч євро на закупівлю металодетекторів для навчальних закладів в Україні, а також на реабілітацію українських військових.

«Це чудова можливість побачити на власні очі все, що відбувається у вашій країні, включно зі злочинами російської армії у ваших колись мирних містах і селах. Будьте впевнені, що ми підтримуємо вас і стоїмо на вашому боці у час, коли ви боретеся за наші спільні цінності», — заявила Білотайте.

Зрозуміло, що литовських грошей вистачить лише на обмежену кількість шкіл. Тобто це часткове фінансування певної програми.

Міністерство внутрішніх справ України розпочало впроваджувати заходи для формування безпечного освітнього середовища. Про це у грудні 2023 року повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Починаємо впровадження комплексу заходів для формування безпечного освітнього середовища. Його основою має стати працівник поліції, який нестиме службу в навчальних закладах та відповідатиме за безпеку дітей. Фахівців відбиратимемо за конкурсом, вони пройдуть ретельну перевірку та медогляд. Далі — спеціалізоване навчання, щоб бути готовими до будь-яких викликів», — йшлося в повідомленні міністра.

Зазначалося також, що потребує посилення пропускний режим, а тому в кожному навчальному закладі використовуватимуть металошукачі та рамки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела террористами Светлодарска из гаубиц

13.01.2017 - 22:51
Накануне «РЕАЛ» писал о редком случае — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...