Літак Лукашенка потрапив під санкції США

Влада США розширила санкції проти Білорусі. Нові обмеження запровадили проти трьох юридичних та дев’яти фізичних осіб, а також проти літака, яким користується формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляється на сайті Мінфіну США у п’ятницю, 24 березня.

Причиною санкцій стали репресії проти незгодних з владою громадян, а також вони є демонстрацією готовності США притягувати режим Лукашенка до відповідальності за участь у війні проти України.

Під санкції потрапили, зокрема, Білоруський автомобільний завод (БелАЗ), Мінський автомобільний завод (МАЗ) та Центральна виборча комісія Білорусі.

Серед фізичних осіб, які поповнили список санкцій, – директор БелАЗу Сергій Никифорович, керівник МАЗу Валерій Іванкович та сім членів ЦВК Білорусі.

Також санкції запровадили проти урядового літака Boeing-737 (ЄW-001PA), який має Олександр Лукашенко.

«Лукашенко має ексклюзивний доступ до EW-001PA та інших приватних літаків і використовує їх для особистих поїздок. Крім того, Лукашенко використав EW-001PA зі своєю родиною та іншими членами свого оточення для міжнародних поїздок», – заявили в американському Мінфіні.

Додамо, 17 березня Мінський міський суд засудив екс-головреда найбільшого білоруського незалежного порталу TUT.BY Марину Золотову та екс-гендиректора цього медіа Людмилу Чекіну до 12 років колонії загального режиму. Про це повідомляв правозахисний центр Вясна.

Під час суду жінок тримали у кайданках. Суд у закритому режимі тривав понад два місяці, загалом – 37 засідань.

Чекіну звинуватили в «ухиленні від сплати сум податків, зборів в особливо великому розмірі» та «закликах до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Білорусі». Золотовій до цього додали ще й статтю про «розпалювання ворожнечі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Африкой взорвался астероид: опубликовано видео

04.06.2018 - 20:20
В Африке над Ботсваной 2-го июня  удалось снять на видео взрыв астероида.  Специалистам удалось также снять на видео его вхождение в атмосферу земли. Двухметровое космическое тело разорвало на мелкие частицы ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...