Лікарі з Польщі отримали доступ до Саакашвілі

Крига зрушила… Польська бригада медиків отримає доступ до колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі. Цю новину повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у Twitter 16 березня.

За його даними, мова не йде про перевезення Саакашвілі до Польщі, але й дозвіл на медичний огляд є значним прогресом. Коли саме станеться цей візит, наразі невідомо.

Нагадаємо, три дні тому Саакашвілі заявив, що він близький до смерті і постійно відчуває нестерпний біль. Про це він зазначив у коментарі Sky News. Журналістів не пустили до лікарні, але вони змогли передати питання для Саакашвілі через його адвоката та отримати письмові відповіді.

«Спочатку я був 120 кілограмів, зараз маю 64, якщо я стану меншим за 60, лікарі прогнозують поліорганну недостатність», — розповів Саакашвілі.

У лютому на апеляційному процесі було заслухано твердження незалежного експерта про те, що Саакашвілі було отруєно, під час перебування у в’язниці. Грузинська влада відкидає цю можливість і не дозволяє перевести його на лікування до Європи.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016 - 02:00
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина в жилетке ДПС и полицейской фуражке регулировал движение в Москве. По словам водителей, он якобы сигнализировал, что нужно остановиться.  В полиции Москвы заявили, что не ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...