Легендарна боксерка отримала жорсткий нокаут під час спарингу з чоловіком

Відома боксерка Кларесса Шилдс була жорстоко нокаутована під час спарингу з чоловіком. Зазначимо, що Шилдс є олімпійською чемпіонкою і першою в історії абсолютною чемпіонкою світу у двух дивізіонах.

Однак для того, аби покласти титуловану спортсменку на канвас, не знадобилось якогось титулованого представника чоловічого боксу.

Шилдс вирішила поспарингувати з представником легкої ваги з Латвії Артурсом Ахметовсим, який продемонстрував різницю між чоловічим і жіночим боксом. Латиш був значно швидшим у розміні ударів, через що Кларисса пропустила прямий в голову і впала на настил.

Скоріш за все, Артур двічі роняв Клариссу у спарингу. Адже боксерка так прокоментувала відео: «Мене ніколи не вирубували за 17 років кар’єру. І тут мене двічі кладуть за тиждень. Мені не соромно зізнатися у цьому. Але для чоловіка спарингувати з жінкою і використовувати рукавички без набивання… Він та ще мерзота. Такі як він та його тренер — це зло для спорту».

Така реакція дещо дивна, адже умови спарингів можна узгоджувати зазделегідь, а також перевіряти ті самі рукавиці…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров поиздевался над ЛНР – от банановой страны и «гнойника» до Лаосской республики

09.08.2016 - 15:44
Сегодня явно нервно вздрогнули в Лаосе — 7-миллионом государстве в Юго-Восточной Азии. Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров, рассказывая об обстрелах на Донбассе, назвал образованную ими террористическую республику ЛНР Лаосской. ...

В блиндаже террористов «ДНР» прогремел мощный взрыв: видео

11.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...