Лавров заявив, що ситуація навколо України патова

Навколо України склалася «патова ситуація», але Росія у цьому начебто не винна. Про це сказав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров у четвер, 4 квітня.

«Ситуація патова, але не ми її в пат загнали. Можна назвати її матовою. Це, правда, буде неперекладною грою слів. Наша совість абсолютно чиста: ми захищаємо свою правду, інтереси наших людей на землях, які були засновані їхніми предками, де вони жили століттями, і якщо хочуть на основі справедливості, на основі реалій, на основі балансу інтересів у сфері безпеки домовлятися, ми будь-якої миті готові» – заявив Лавров журналістам після участі у круглому столі в Дипломатичній академії МЗС РФ.

За його словами, Росія начебто «неодноразово виявляла свою добру волю» і завжди готова виявити її знову. Лавров знову поскаржився на те, що Київ не хоче вести переговори з Московою і назвав Формулу миру «ультиматумом».

Також на його думку «Захід примітивно і шахрайськими способами заманює країни на конференцію з мирного врегулювання в Україні у Швейцарії».

Тобто, коли починали повномасштабну війну, кремлівські фашисти казали про начебто захист мешканців Донбасу, а тепер, виявляється, вони «захищають свою правду» на територіях, де «вони жили століттями». Говорячи простіше, намагаються захопити Україну, але нічого не виходить — тупцюють на місці в умовах падіння економіки і рівня життя (патова ситуація).

За словами Лаврова, станом на сьогодні «найчіткіший і найрозумніший план врегулювання навколо України» запропонував Китай.

Насправді, Китай нічого конкретного не запропонував. Його план полягає в припиненні вогню і початку переговорів за участю Росії. Враховуючи те, що Путін чітко заявив, що не збирається повертати захопленні на сьогодні території, такі переговори є лише замороженням війни. А це виключно в інтересах РФ, яка й надалі буде панувати на частині України, накопичувати сили, щоб згодом продовжити війну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парни из С-14 наказали водителя, который обидел мать погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:41
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...