Викрасти жінку у Вінниці намагалися серед білого дня через «мокру війну» сусідів?

Тетяна Оборончук згадує події 12 червня наче кадри з фільму жахів. О дев’ятій ранку вона з мамою пішла до поштового відділення, що на вулиці Ширшова, щоб забрати пенсію.

Поки старенька отримувала гроші, на вулиці на Тетяну напали двоє молодих чоловіків, на вигляд 25-ти років, у цивільному одязі, та силою намагались заштовхати жінку в легкове авто з цивільними (білими) номерами.

 – Я спокійно стояла, раптом на мене вони налетіли, сильно вхопили за руки. Я не зрозуміла, що сталось. Чоловіки намагались показати мені щось у шкіряному футлярі, чи то документи були, чи що, я не знаю. Я так злякалась, що нічого не бачила. Мене почали волочити через всю вулицю, щоб запхати в машину. На спині, руках і ногах у мене досі видно синці та садна. Я так кричала, мама почула і вибігла з пошти мені на поміч. Було багато свідків – перехожих, хтось з очевидців викликав міліцію, за що ми їм дуже вдячні. То було наше спасіння, – згадує потерпіла.

Коли приїхали міліціонери, Тетяна з мамою якнайшвидше заскочили у міліцейську машину, яка відвезла їх у слідче відділення, що на вулиці Ленінградській. Жінка розповідає:

– Мені там повідомили, ніби мене хотів бачити слідчий для допиту у кримінальному провадженні. Але цього слідчого не було на роботі, він на лікарняному. До того ж ніяких документів про законність затримання ті чоловіки мені не пред’являли. Мої документи дивитись не захотіли. Постанови про привід мені із захисником не пред’явили, тому невідомо, куди мене збирались везти. Я звернулась до прокуратури та до начальника ВВБ у Вінницькій області ДВБУМВС України.

Вінничанка підозрює, що у цій справі не обійшлось без її сусідів. Ще 4 роки тому у Тетяни з сусідкою зверху розпочалась «мокра війна». Сусідка, зі слів Тетяни, дуже часто затоплювала їхнє помешкання. Одного разу Тетяні увірвався терпець і вона звернулась до суду та відсудила 5 тисяч гривень на матеріальні витрати.

– Після того, як я у 2009 році подала цивільний позов про залиття, у відповідь сусідка подала скаргу, щоб проти мене порушили кримінальну справу, нібито я нанесла їй легкі тілесні ушкодження. Це своєрідний засіб шантажу. У них немає жодних доказів, але я захищу себе, – говорить жінка.

Судова тяганина триває, через чергове залиття 2011 року Тетяна знову подала позов. За кілька днів після спроби викрадення мало бути слухання по цій справі, тому потерпіла підозрює свою сусідку у перешкоджанні. Сусіди ніяк не знайдуть спільної мови.

А після того, що трапилось 12 червня, Тетяна не може спокійно спати, у її мами болить серце, їм страшно виходити за поріг дому.

– У нас міліція не для того, щоб викрадати людей! З цим треба щось робити! – обурюється Тетяна.

Джерело: "33 канал"


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016 - 21:10
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец начал ходить на унитаз? Как сделать эту мечту реальностью! Сегодня вы узнаете, что необходимо сделать, чтобы всего за три недели ваш питомец пересел с лотка ...

Вересень облил водой политолога-провокатора: видео

04.08.2017
Провокация против Вересня: чтобы остановить ...