Курс Bitcoin подолав позначку у $65 тисяч

Триває бум на криптовалюти. Курс найпопулярнішої з таких встановив новий рекорд з грудня 2021 року. Як свідчать дані торгів 4 березня, ціна на Bitcoin перевищила $65 тисяч.

Так, на початку азіатського дня Bitcoin подорожчав майже на 6% і досяг рівня у 65 316 доларів. При цьому історичний рекорд криптовалюти становить 68 999,99 доларів, встановлений у листопаді 2021 року.

Як повідомляє Reuters, з початку 2024 року курс Bitcoin піднявся на 50%, і більша частина зростання припадає на останні кілька тижнів, коли різко зріс обсяг торгів біткойн-фондами, зареєстрованими в США.

«Потоки не висихають, оскільки інвестори почуваються більш впевненими, що ціна, схоже, буде вищою», – сказав керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі Маркус Тілен.

Інша популярна криптовалюта – Ethereum – теж піднялася на спекуляціях про те, що незабаром у неї також можуть з’явитися біржові кошти, що стимулюватимуть приплив. З початку року Ethereum зріс на понад 50%.

Нагадаємо, тиждень тому біткоїн виріс більш ніж на 10% за дві сесії, чому сприяло розкриття  інформації від криптоінвестора і фірми-розробника програмного забезпечення MicroStrategy, яка повідомила, що нещодавно придбала близько 3 тисяч біткоїнів на суму 155 мільйонів доларів.

У січні США зробили важливий крок у легалізації Bitcoin. SEC дозволила фондам-важковаговикам галузі BlackRock, Invesco і Fidelity дрібнішим конкурентам, включаючи Valkyrie, розпочати торги.

Схвалення SEC відбулося після протидії, яка тривала більше десяти років, відколи в 2013 році з’явився біткоїн. Несподівана заявка BlackRock у червні минулого року спровокувала стрімке зростання криптовалюти на тлі спекуляцій про те, що регулятори США нарешті схвалять цю структуру.

«Хоча сьогодні ми схвалили лістинг і торгівлю деякими спотовими акціями Bitcoin ETP, ми не схвалювали біткоїн. Інвестори повинні зберігати обережність щодо безлічі ризиків, пов’язаних з біткоїнами і продуктами, до криптовалюти», — зазначив тоді голова SEC Гері Генслер.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Колумбии разбился самолет с бразильской футбольной командой «Шапекоэнсе»: видео

29.11.2016 - 09:28
В авиакатастрофе погибла футбольная команда из Бразилии. Игроки «Шапекоэнсе» из города Шапеко были в числе 72 пассажиров самолета, который разбился над территорией Колумбии в провинции Антьокия в гористой местности неподалеку от ...

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015
Исследователи корпорации Huawei Technology представили ...