Купувати й не викидати: жителі Вінниці та теорія розумного споживання і правильного зберігання їжі в холодильнику

Теорія розумного споживання останнім часом стала дуже актуальною. Не дивно, що жителі Вінниці поступово починають цікавитися її основними принципами. Містяни усвідомлюють, що частину продуктів з холодильників досить часто доводиться викидати у зв’язку з завершенням терміну придатності або неправильним зберіганням, тому прагнуть розв’язати цю проблему.

На що готові вінницькі екоактивісти, щоб зробити свій внесок у порятунок світової екології?

Обмеження кількості продуктів у холодильнику 
Головний принцип, якого намагаються дотримуватися мешканці Вінниці, передбачає придбання лише тих продуктів, які необхідні тут і зараз. Тобто, містяни заздалегідь планують меню, щоб не придбавати непотрібну їжу. 

Придбані тут https://www.moyo.ua/vinnitsa/bt/kbt/holodilniky/ холодильники у Вінниці тепер не «забиті» незрозумілими пакунками, а наповнені тільки потрібними продуктами.

Перевірка терміну зберігання перед покупкою
Кожному потенційному відвідувачу магазинів та ринків варто взяти за правило перевірку строків придатності покупок. Саме так роблять ті вінничани, які турбуються про майбутнє власної планети.

Для чого взагалі заздалегідь знати, коли почне псуватися той чи інший продукт? Щоб зменшити дивовижні об’єми їстівних відходів, які щодня потрапляють на смітник.

Дотримання товарного сусідства в холодильниках
Неправильне зберігання продуктів у холодильнику часто призводить до їхнього передчасного псування. Так, наприклад, молочні продукти швидко вбирають запах сирого м’яса або риби і стають непридатними для вживання. В короткі строки втрачає корисні властивості і зелень, якщо її зберігати в закритій ємності без доступу світла.

Відмова від поліетиленових пакетів
Найпростіше, що може зробити кожна людина для порятунку планети — відмовитися від поліетиленових пакетів і пластикових контейнерів. Навіщо купувати томати черрі в неорганічній упаковці, якщо можна зберігати їх в паперових «конвертах» або й зовсім без пакування – у спеціальному відділенні («Зоні свіжості») холодильника?

Відповідальні вінничани замість пакетів використовують зручні тканинні фруктовки або плетені торбинки (авоськи), які знову стають популярними та модними.

Щоб не порушувати правила товарного сусідства, вінничани зберігають їжу в холодильниках по категоріях: сухі продукти – поряд з сухими, готові – поряд з готовими, а сирі – відповідно, поряд з сирими.

Корисну інформацію про принципи розташування готових страв, напівфабрикатів, фруктів і овочів в холодильній камері містяни з легкістю знаходять в інтернеті.

Купувати тільки те, що точно буде з’їдене, використовувати папір та тканину замість поліетилену, вживати органічні харчі – саме цих правил дотримуються вінничани. Вони переконані, що спільними зусиллями населення світу таки зможе подбати про екологію.


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В “Шахтере” жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017 - 19:53
Генеральный директор ФК “Шахтер” Сергей Палкин очень лаконично и жестко ответил тем, кто со стороны террористической ДНР заявляет о том, что команда не имеет права называться донецкой. Палкин заявил, что ...

В США показали видео полета самого большого в мире самолета

01.06.2017
Мир облетели фотографии самого крупного ...