Кулеба закликав НАТО надати Україні танки і ПРО

Цікаво спостерігати, як нині ключові західні політики говорять про російську агресію те, що в офіційному Києві казали ще в березні, але тоді союзники були відверто не готові до такого.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що у разі перемоги Росії у війні проти України світу доведеться сплатити ще вищу ціну, оскільки авторитарні лідери у різних країнах отримають «зелене світло» на застосування грубої сили: «Ми усі платимо ціну за війну Росії проти України. Та ціна, яку ми платимо, – у грошах, тоді як ціна, яку сплачують українці, вимірюється кров’ю».

Трошки раніше Єнс Столтенберг сказав, що якщо переможе Росія, Україна зникне, якщо Україна – просто припиниться війна, а з Росією нічого не станеться. Нагадаємо, навесні Єнс Столтенберг всіляко підкреслював, що НАТО не втручається в перебіг війни, але зараз його риторика кардинально змінилася: «НАТО підтримуватиме Україну стільки, скільки буде необхідно. Ми не відступимо».

Ще більше вражають метаморфози Франка-Вальтера Штайнмаєра (автора відомої проросійської «формули»). Будучи міністром закордонних справ Німеччини і навіть на початку свого президентства він ратував за перемовини Києва і Москви. Але зараз визнав, що самі подібні заклики є шкідливими та лише заохочують Москву.

В свою чергу, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сьогодні нагадав союзникам, що країнам Північноатлантичного альянсу необхідно терміново нарощувати виробництво зброї, інакше Україна не зможе перемогти Росію на полі бою. Крім того, звертаючись до колег з країн НАТО він наголосив, що Україні негайно потрібні танки і системи ПРО.

Нагадаємо, з травня ЗСУ воюють переважно західною зброєю, і ці поставки потрібно нарощувати, чого вимагає обстановка на фронті. Тоді як запаси та арсенали західних країн виснажуються, бойові дії залишаються інтенсивними…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Кличко отметился новой серьезной оговоркой: видео

22.02.2019 - 20:37
Мэр Киева Виталий Кличко в очередной раз оговорился. Рассказывая в эфире телеканала NewsOne об успехах в организации скорой помощи, он решил привести для сравнения показатели смертности киевлян, попадающих в интенсивную терапию. И ...

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017
Днем 26 октября в Немировском ...