Кремль визнав дію указу про мобілізацію

У Росії досі продовжує діяти вересневий указ Путіна про так звану частичну мобілізацію. Про це сказав прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков на сьогоднішньому брифінгу. Чим фактично визнав зухвалу брехню як Путіна, так і свою особисту, бо раніше вони наполягали на тому, що достатньо лише усної заяви про завершення мобілізації…

Зокрема, сьогодні журналісти попросили його прокоментувати відповідь адміністрації президента на запит депутата псковських обласних зборів Артура Гайдука про те, що указ Володимира Путіна про мобілізацію продовжує діяти. І тут Пєсков вигадав виправдання тому, що указ продовжує діяти. Але начебто не в розрізі мобілізації нових людей у армію. Що є брехнею, бо людей продовжують забирати у ЗС РФ.

«Призов у рамках часткової мобілізації здійснювався до досягнення встановленої чисельності, необхідної для виконання збройними силами поставлених завдань. Міноборони рапортувало про те, що встановлену чисельність було досягнуто, у зв’язку з чим призов громадян у рамках часткової мобілізації було зупинено, завершено», – запевнив Пєсков.

При цьому він наголосив, що «крім призову громадян на військову службу «часткова мобілізація» включає й інші заходи, необхідні для забезпечення виконання завдань збройних сил. У цій частині це (указ, – ред.) продовжує працювати».

Пєсков не став детальніше говорити про відповідні положення.

«У тому числі це стосується і того закритого пункту (всього в указі Путіна про мобілізацію 10 пунктів, з яких сьомий прихований під грифом «для службового користування,» – ред.) тощо», – сказав він.

Нагадаємо, 1 листопада минулого року той самий Пєсков на брифінгу заявив, що влада дійшла висновку, що не потрібен окремий указ президента РФ про завершення так званої часткової мобілізації.

«Мається на увазі, чи потрібен указ після остаточної заяви міністра оборони Сергія Шойгу про завершення часткової мобілізації. Президент сказав, що він порадиться з юристами, правовиками. Повідомляємо: указ не потрібен», — сказав Пєсков.

Він додав, що «відповідно, крапку поставлено, а часткову мобілізацію завершено».

Журналісти запитали Пєскова, чи документ зберігатиме чинність і чи може у разі потреби на його підставі розпочатися нова мобілізація.

«Там же йшлося про певну кількість — до 300 тис. осіб. Відповідно, цей указ виконано», — зазначив представник Кремля.

Тоді навіть пропагандисти відкрито говорили, що це просто слова, а насправді мобілізація буде продовжуватися.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016 - 15:58
В зале Верховной Рады подралась очередная (сколько их было ранее — уже и не счесть) пара нардепов. На этот раз отношения с помощью кулаков выясняли свободовец (внефракционный, так как «Свобода» не ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, ...