Кремль відреагував на повідомлення про загрозу для США

Публікації західних ЗМІ про те, що Росія нібито планує розмістити ядерну зброю в космосі, є черговими «хитрощами» Білого дому. Таку заяву сьогодні зробив прессекретар лідера фашистського режиму РФ Путіна Дмитро Пєсков.

«Я ніяк не можу це прокоментувати. Давайте дочекаємося цього брифінгу (помічника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана – ред.), чи буде якась інформація. Але очевидно, що Білий дім намагається правдами чи неправдами спонукати Конгрес на голосування щодо законопроєкту про виділення грошей, це очевидно. На які хитрощі Білий дім пускатиметься – подивимося», – сказав він.

Раніше Салліван заявив, що 15 лютого проведе брифінг у Палаті представників Конгресу для обговорення загрози національній безпеці країни.

Телекомпанія ABC повідомила, що певна загроза нацбезпеці може бути пов’язана із планами Москви розмістити ядерну зброю в космосі.

Звісно, вірити Пєскову не можна в принципі, бо всі його заяви з часом виявляються брехнею. Перед вторгненням РФ він теж заявляв, що такого ніколи не буде, а попередження США є неправдивими.

Також варто додати, що про загрозу заявив якраз представник Республіканської партії.

Додамо, що Путін сьогодні заявив журналістам, що для Росії кращим президентом був би Байден… Хтось вірить? Розрахунок таких заяв виключно на рядових американців, частина яких може це й справді сприйняти за чисту монету.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как большой корабль на полном ходу припарковался к берегу, подвинув два других судна (видео)

30.08.2015 - 18:20
А вы видели как «паркуют» большие корабли? Обычно их подтягивают буксиры и аккуратненько припирают к швартовочной стенке. А что будет если судно «хочет» встать на место самостоятельно и на полном ...

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...