Кремль міг зумисно підірвати багатоповерхівку у Бєлгороді

Російські спецслужби могли зумисно підірвати будинок у Бєлгороді для виправдання подальших ударів по житлових будинках в Україні. Принаймні, таку точку зору озвучив керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко.

Його гіпотеза звучить переконливо через те, що на чисельних відео не видно будь-яких падаючих об’єктів на багатоповерхівку. Однак мета такого теракту не виглядає зрозумілою. Чого раптом Кремлю взагалі перейматися пошуком приводів для нищення України? Тим паче, що у Бєлгороді й раніше були прильоти з жертвами – кожен з них може бути «приводом» для будь чого в очах «руського миру»…

Мабуть, розуміючи це, Андрій Коваленко не виключає, що міг мати місце побутовий вибух газу. І справді, подібні трагедії у багатоповерхівках періодично трапляються. Єдине, у що психологічно складно повірити, що це могло статися у прифронтовому місті.

Хоча у влади в РФ стоять справжні злочинці і садисти, які могли піти на будь-що задля своїх збочених цілей.

Точно можна стверджувати, що поки що все справді дуже схоже на внутрішній вибух у будинку, не пов’язаний з прильотами.

Тим часом міноборони фашистської РФ дещо пом’якшило своє попереднє формулювання – начебто багатоповерхівка стала «жертвою» спроби протиповітряної оборони збити українську ракету. Раніше воно стверджувало, що в будинок влучив уламок «Точки-У».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Филиппинах бои привели к гибели сотни человек и эвакуации 200-тысячного города: видео

29.05.2017 - 11:39
На острове Минданао, что на юге Филиппин, бои между правительственными войсками и исламистами привели к смерти уже свыше 100 человек. Мирное население практически покинуло зону боевых действий. Отметим, бои в ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...