Кремль готує новий наступ до кінця літа, – Bild

Російський фашистський режим продовжує ескалацію війни, незважаючи на міжнародні заклики до припинення агресії. Як повідомляє авторитетне німецьке видання BILD, у планах Кремля – масштабний наступ вже до кінця літа, попри постійні обстріли українських міст у всіх регіонах.

Видання зазначає, що Путін посилив удари, водночас висуваючи неприйнятні умови для миру — включно з відмовою України від вступу до НАТО, скороченням її армії та визнанням контролю Росії над чотирма областями й Кримом.

Поки увага світу до війни зменшується, Москва шукає союзників. Зокрема, під час візиту до КНДР глава МЗС РФ Сергій Лавров висловив вдячність за «героїчну підтримку» з боку північнокорейських військових. Йдеться про можливу передачу їм функцій прикордонної служби — підготовка 30 тисяч солдатів вже узгоджена з режимом Кім Чен Ина.

За інформацією російських джерел, командування армії вже представило Путіну план подальших бойових дій, який передбачає просування за межі вже окупованих територій.

Українські джерела, на які посилається BILD, наголошують: Путін не шукає дипломатичного вирішення — усі ознаки свідчать про наміри продовжити війну та тиск на Україну військовими методами.

При цьому зазначимо, що наступ, який фашистська Росія веде декілька останніх місяців, приніс їй лише обмежене просування на Новопавлівському і Покровському напрямках при колосальних втратах у живій силі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017 - 14:22
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые нардепы воспринимают как возможность проявить себя «на полях». Хотя на самом деле официально эта неделя у депутатов еще рабочая — типа работа в округах. То ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...