Кращий зарядний пристрій для смартфону. У чому різниця між моделями, доступними на ринку?

Багато користувачів впевнені, що зарядний пристрій для телефону — це другорядний аксесуар, який легко замінити будь-яким подібним пристроєм. Однак це помилка, яка може навіть призвести до пошкодження вашого смартфона. В епоху різноманітних технологій швидкого заряджання та вимогливих мобільних пристроїв вибір цього аксесуару відіграє дуже важливу роль. У чому різниця між зарядними пристроями, доступних за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/brand/apple?

Який зарядний пристрій обрати?

 Зарядні пристрої різняться за багатьма параметрами — і йдеться не про один параметр. Які адаптери можна знайти в продажу? Розглянемо шість особливостей, на які варто звернути увагу!

  1. Дротовий або індуктивний зарядний пристрій

 До недавнього часу в магазинах були доступні тільки мережеві зарядні пристрої, які потрібно підключати безпосередньо до електричної розетки. Сьогодні ж асортимент став трохи багатшим, а все завдяки бездротовим станціям. Досить покласти на спеціальну платформу смартфон, щоб процес зарядки акумулятора активувався.

  1. Кількість портів USB

 У комплекті з новим телефоном зазвичай додається зарядний пристрій, який складається з блоку і знімного USB-кабелю. Такий продукт дає змогу заряджати тільки один пристрій. Але в спеціалізованих магазинах є моделі з великою кількістю портів. Завдяки цьому до них можна підключати кілька USB-кабелів різного типу, заряджаючи батареї багатьох пристроїв одночасно.

  1. Швидка зарядка

 Одна з ключових відмінностей наявних зарядних пристроїв — це стандарт швидкого заряджання. Дедалі більше і більше смартфонів мають цю функцію, тому їхній акумулятор можна зарядити в найкоротші терміни. Однак для цього потрібен відповідний зарядний пристрій. По-перше, він має підтримувати одну з технологій швидкого заряджання, а по-друге — бути сумісним зі стандартом телефона.

  1. Струм зарядного пристрою

Звісно, зарядні пристрої різняться і за технічними параметрами. Їхня сила струму зазвичай становить від 0,5 до 1,5 А, хоча на ринку також доступні моделі на 2А і більше. Що вище це значення, то швидше має заряджатися телефон. Однак пам’ятайте, що блок живлення потрібно обирати виходячи з можливостей смартфона.

  1. Типи USB

 Окремі моделі також розрізняються за типом інтерфейсу підключення. При виборі слід враховувати роз’єм підключення, яким оснащений ваш смартфон. Нині штекери USB-C можна вважати найпоширенішим рішенням, хоча в старіших продуктах ми також зустрінемо традиційний стандарт microUSB. Користувачі iPhone використовують зарядки Lightning.

  1. Виробник і виконання

Наостанок варто нагадати, що, як і будь-яке інше обладнання, зарядні пристрої вирізняються якістю виготовлення і комплектуючими, що використовуються у виробництві. Як відомо, це зазвичай залежить від бренду, відповідального за постачання товару на ринок. У цій ніші добре себе зарекомендувала компанія Baseus, а зарядки з цим логотипом шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/brand/baseus.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016 - 21:06
Забавного котика сняли на видео. Дефиле с развевающимся хвостом вместо флага. Особый шарм ему придает особенность характерная для данной породы, а именно короткие ноги. Такое впечатление, что это идет искусно ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...