Конкурс краси «Міс Україна Всесвіт» змінив назву через скандал

Керівництво конкурсу краси Міс Україна Всесвіт ухвалило рішення провести ребрендинг. Про це повідомляється на офіційній сторінці конкурсу.

Відтепер він матиме назву Міс Всесвіт Україна, щоб не асоціюватися зі скандалами Міс Україна. Останніх звинувачують у тому, що деякі дівчата-учасниці мали зв’язки з Росією та ескортом.

«У зв’язку з черговим скандалом, що стався з нашими «колегами», ми прийняли важливе рішення — провести ребрендинг. Ми бойкотуємо: будь-які види сексуальних домагань, непрофесіоналізм, зв’язки з країною-окупантом, неетичні вислови щодо учасниць конкурсу. Не всі люди однакові. Як і бренди. Як і конкурси краси», — йдеться у повідомленні.

На сторінці Міс Всесвіт Україна також нагадали, що це інклюзивний конкурс, у якому можуть брати участь усі жінки незалежно від їхніх параметрів, сімейного статусу, а з наступного року будуть зняті вимоги за віком.

Крім того, вони зазначили, що минулого року вони нагадали світові про війну на території нашої країни. Модель Вікторія Апанасенко виступила у національному костюмі Воїн світу.

«Щоб відтепер ніколи дії колег не асоціювалися з нашим конкурсом, ми змінюємо назву нашого конкурсу на Міс Всесвіт Україна / Miss Universe Ukraine. Ми хочемо і далі мати можливість прославляти Україну на міжнародній арені та розповідати правду про війну», — підсумували організатори.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015 - 15:36
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet Corvette решили померяться силами на дороге общего пользования… От смерти спасло их только чудо. Жажда скорости. Адреналин. Кураж. Мощные тачки. На экране компьютера или телевизора ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...