Концерт Лободи у Києві скасували

Концерт Світлани Лободи, який мав відбутися 25-го серпня в клубі Osocor Residence, таки скасували. 

Про це повідомили на сторінці клубу в Instagram.

«Osocor Residence та LOBODA прийняли спільне рішення скасувати благодійний концерт 25/08. Нам прикро, що благодійна мета проведення виступу сприйнялася як відбілення репутації артиста. Проте ми розуміємо, наскільки важливо зараз зберігати внутрішню єдність. Значну кількість квитків вже було придбано. Кошти за них будуть повернуті», — йдеться у заяві. 

Насправді, в щирість Лободи немає підстав вірити. Декілька її нещодавніх інтерв’ю абсолютно чітко засвідчили, що вона не розуміє, в чому була неправа з 2014 року, коли поїхали жити у Росію, звідки плескала антиукраїнську пропаганду, розповідаючи про «єдиний народ» та «яку різницю». 

Лобода не сприймає того факту, що війна йде з 2014 року, і взвгалі каже, що ні про ще не шкодує…

Додамо, що навіть лікарня  Охматдит, для якої начебто було заплановано зібрати на концерті кошти, цього спочатку не знала. А коли там про це почули, то виступили проти такої допомоги.

Особливо голосно питання цього концерту підняв блогер Сергій Стерненко, який також пригадав, що раніше й клуб Osocor Residence мав історію організацій виступів проросійських артистів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Таиланде футболист забил пенальти по невероятной траектории: видео

23.10.2017 - 21:39
Счет 2:2 после игрового времени матча. Затем феерическая серия пенальти — счет уже 19:19… А дальше произошло невероятное. Речь о кубковом поединке в Таиланде. Играли «Бангкок Спортс Клаб» и «Сатри Ангтхонг». ...

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня ...