Компанія Nvidia за капіталізацією вийшла на третє місце у світі

Американський виробник напівпровідників Nvidia увійшов до трійки найдорожчих публічних компаній у світі після Apple і Microsoft, обігнавши Saudi Aramco. Про це пише Bloomberg.

Вартість компанії зросла на 2,5%, досягнувши 2,11 трлн доларів, після того, як 1 березня вперше перетнула позначку у 2 трлн доларів.

«Акції Nvidia злетіли до небес на тлі величезних прибутків, які підтвердили оптимізм Волл-стріт щодо потенціалу штучного інтелекту для переформатування технологічної індустрії», — йдеться у матеріалі.

Компанія Nvidia домінує на ринку графічних чипів, призначених для складних обчислювальних завдань, необхідних для роботи додатків штучного інтелекту. 

Тим часом капіталізація Saudi  Aramco впала до 2,01 трлн доларів. Акції Aramco впали більш ніж на 5% цього року через зниження видобутку в результаті скорочення видобутку ОПЕК+ і потенційного наступного розміщення акцій урядом Саудівської Аравії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017 - 18:06
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании на КПВВ Майорск ехавшего в ДНР ноутбука стоимостью около 13 тысяч гривен: «Водія разом з автівкою та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення». ...

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017
Турецкие курорты российские туристы любят ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...