Комітет ВР знову розгляне обмеження для ухилянтів

Комітет нацбезпеки, оборони та розвідки повторно розгляне відкинуту раніше норму законопроєкту про мобілізацію щодо введення тимчасових обмежень за ухилення від мобілізації.

Про це повідомила народна депутатка від «Євросолідарності» Ірина Фріз у Facebook

«Не підтримала рішення Комітету про перегляд правок, якими відхилялось введення тимчасових обмежень (блокування рахунків, заборона керування транспортними засобами, виїзд за кордон), проте виявилась у меншості. Отже тепер комітет повторно буде розглядати дану норму», — написала вона.

Комітет також повернув обмеження щодо надання консульських послуг громадянам України за кордоном без наявності військово-облікових документів.

Фріз також повідомила, що після додаткового обговорення на прохання Міноборони впровадження електронного кабінету військовозобов’язаного «було залишено як право (можливість), а не обов’язок».

6 квітня Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки не завершив розгляд законопроєкту про мобілізацію, однак уже 10 квітня законопроєкт може бути винесено в сесійну залу для розгляду.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016 - 19:29
Правильное введение прикорма в рацион малыша является залогом его крепкого здоровья. Но часто родители сами провоцируют аллергии и прочие проблемы, желая накормить малыше чем-то полезным. В каком возрасте, а также ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018
В Киеве продолжаются репетиции парада ...