Кобахідзе звинуватив Україну у бажанні відкрити «другий фронт» у Грузії

Проросійська влада Грузії продовжує недружню до України політику.

Черговий приклад маємо від кандидата у прем’єр-міністри Грузії Іраклія Кобахідзе, який розкритикував реакцію посольства України на твердження грузинських спецслужб про перехоплення вибухівки, яку нібито везли з України для терактів у Росії.

Про це повідомляє SOVA.news.

Колишнього спікера грузинського парламенту не вдовольнили заклики посольства України «утримуватися від політизації цієї справи». Він вважає, що Київ не зробив би такої заяви, якби в нього був посол у Грузії.

«Коли хтось намагається зробити Грузію об’єктом російської агресії за межами країни, це дуже серйозна подія, і вона викликає велике занепокоєння.  Це ще раз підтверджує те, про що, в принципі, відкрито говорили високопосадовці українського уряду, що вони хотіли і, ймовірно, все ще хочуть другого фронту в нашій країні», — абсолютно безпідставно заявив Кобахідзе.

Нагадаємо, 5 лютого грузинська СДБ заявила що затримала на кордоні з Росією вантаж з вибуховими пристроями, які нібито везли з Одеси, частину з них мали доправити до Воронежа.

Наступного дня посольство України в Грузії опублікувало заяву, в якій йдеться про те, що Київ перевіряє інформацію і закликає Тбілісі «не політизувати» питання, а також готовий до співпраці з грузинськими правоохоронцями.

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію.

До речі, рівно рік тому, 9 лютого 2023-го, очільник правлячої партії Грузії Іраклій Кобахідзе теж говорив, що Грузію буцімто «намагаються втягнути у війну».

«Ситуація в Україні зараз непроста, ми не можемо передбачити, як далі будуть розвиватися події. Але на даному етапі російська сторона має певну перевагу, і цей інтерес («втягнути Грузію у війну») зріс», — заявив Кобахідзе у телеефірі.

Слова Кобахідзе пролунали у ширшому контексті — про те, що вимоги звільнити експрезидента Михеїла Саакашвілі буцімто є частиною плану втягнути Грузію у війну — щоб «в країні почався безлад, а кінцева мета — «другий фронт». 

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі прокоментувала слова Кобахідзе, зауваживши, що вони «лунають в унісон з наративом Росії». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Геннадий Москаль сделал свой прогноз по освобождению Донбасса: видео

03.04.2017 - 14:17
Бывший губернатор Луганской области, а сейчас глава ОГА Закарпатской Геннадий Москаль в интервью Дмитрию Гордону на телеканале 112 Украина сделал свой далекий от патриотизма прогноз касательно перспектив возвращения Украиной Донбасса. ...

Появилось видео запуска новой украинской ракеты

16.11.2016
В последние месяцы, вопреки голословным ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...