Китай знову закликав Україну та РФ до переговорів

Китай закликав до негайного припинення вогню в Україні та проведенню мирних переговорів між сторонами. З такою заявою виступив у п’ятницю, 8 вересня, на засіданні Радбезу в Нью-Йорку заступник постпреда Китаю при ООН Ген Шуан.

Так і хочеться запитати владу Китаю, а про який вогонь йде мова, адже вони жодного разу не назвали війну війною, а лише якимось дивним терміном «українська криза».

«Двері політичного врегулювання не можуть бути закритими, і зусилля щодо припинення вогню та мирних переговорів мають бути невтомними. Дипломатичні переговори не можуть пробуксовувати», — сказав він.

Представник Китаю наголосив, що Радбез ООН має докласти більше зусиль, щоби добитися припинення вогню та «відновити мир якомога скоріше».

Водночас Ген Шуан підкреслив, що ситуація в Україні «обумовлена складним підґрунтям» і що простих варіантів розв’язання кризи начебто немає. Причому, за його словами, в цьому процесі «потрібно враховувати позицію Росії».

«Законне занепокоєння у зв’язку із безпекою всіх сторін має сприйматися серйозно», — заявив представник Китаю.

Маємо чергове пересмикування, бо ніхто безпеці Росії не загрожує. І якщо вона виведе свої війська з України, ніхто нападати на РФ не буде. Будь-які інші твердження є лукавством. Життядемонструє, що жодна країна навіть в Україну не готова направляти жодного свого солдати, не те що в Росію (й не потрібна вона нікому).

Китай, на жаль, не закликає Путіна до виведення військ з України. Все інше війну не може зупинити за визначенням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российская исполнительница песни о Путине спела новый хит — о рубле и долларе (видео)

26.01.2016 - 21:14
Уже отсмеялись над песней новосибирской певицы Маши о любви к Путину, как она, чтобы не забывали, выложила в интернет новый «шедевр» — песню в поддержку рубля. Состояние российской экономики, как ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...

Мосийчук и Лещенко подрались на телеканале NewsOne: видео

11.08.2018
Как известно в Радикальной партии ...