Китай вперше поставив РФ військову техніку для війни

Китай вперше поставив РФ військову техніку для війни. Так вважає військовий оглядач авторитетного німецького видання BILD.

Таким чином Юліан Репке прокоментував відео, опубліковане днями Кадировим, де той показав китайські бронеавтомобілі від компанії Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing, що надійшли до батальйону «Ахмат».

Очільник Чечні сам проїхався за кермом і повідомив, що бойові машини будуть задіяні в Україні.

Оглядач BILD зазначає, що поки що неясно, чи укладено офіційний договір між РФ і КНР, проте з упевненістю можна сказати, що без схвалення Компартії КНР це не могло статися, тому це навряд чи приватна покупка.

Нагадаємо, 14 квітня міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган на прес-конференції зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок заявив, що Китай не продаватиме зброю сторонам, залученим до війни в Україні, і стежитиме за експортом товарів подвійного призначення.

«У питанні експорту військової продукції Китай дотримується відповідальної позиції… Китай не передаватиме зброю сторонам військових дій і відповідно до норм і законів регулюватиме експорт товарів подвійного призначення», — сказав він.

Таким чином, глава МЗС КНР відреагував на стурбованість США та інших країн щодо того, що Китай розглядає можливість надання військової допомоги Росії.

Звісно, як ми тоді писали, все покаже життя. Тим паче, що Китай може спробувати знайти інший варіант підтримки РФ. Наприклад американський Інститут вивчення війни (ISW) на початку березня зазначав, що Пекін і Москва використовують Мінськ, як прокладку для допомоги Китаєм Росії в обхід західних санкцій.

Лукашенко і Цзіньпінь підписали шістнадцять документів, в тому числі стратегію білорусько-китайського промислового розвитку, документ про білорусько-китайське науково-технічне співробітництво на 2023-2024 роки та меморандум про взаєморозуміння щодо спільних проєктів із використанням китайських державних кредитів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как писатель Прилепин командует открыть огонь из зенитки

13.03.2017 - 14:23
Российский писатель Захар Прилепин, который с недавних пор приехал на оккупированную часть Донбасса и вступил в ряды боевиков ДНР, снял на видео коротенькое циничное обращение, после чего отдал приказ открыть ...

В Раде произошла драка: видео

06.10.2017
Первый закон проголосован После вчерашнего ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...