Китай попередив Росію про наслідки в разі ядерної атаки

У ядерній війні не буде переможців, Китай закликає усі сторони зберігати стриманість. Про це заявила речниця Міністерства закордонних справ КНР Мао Нін.

Таким чином вона прокоментувала заяви президента РФ Путіна про можливість застосування ядерної зброї.

«Китай завжди стверджував, що всі держави, які володіють ядерною зброєю, повинні дотримуватися концепції спільної безпеки, підтримувати глобальний стратегічний баланс і стабільність», — зазначила Мао Нін.

За словами речниці, в сьогоднішній ситуації всі сторони повинні працювати разом, аби знизити напруженість і стратегічні ризики.

«Ми закликаємо всі сторони зберігати виваженість і стриманість та будувати збалансовану, ефективну і стійку архітектуру європейської безпеки через діалог та консультації», — додала вона.

Зрозуміло, що звертання уваги на те, що у ядерній війні не буде переможців, означає, що на подібну атаку буде адекватна відповідь і програють усі.

Нагадаємо, 29 лютого Путін під час послання до Федеральних зборів пригрозив «трагічними наслідками» країнам, які наважаться відправити своїх військових в Україну. 

В ЄС прокоментували заяви Путіна, зазначивши, що ядерні погрози є абсолютно неприйнятними і недоречними. А у США нагадали, що вже попереджали Росію про наслідки застосування ядерної зброї. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гола Тан Раинь, забитого почти с центра поля

08.08.2016 - 02:56
В Олимпиаде на футбольном турнире женских команд выступают 12 сборных. в воскресенье хозяйки Игр бразильянки разгромили сборную Швеции со счетом 5:1. В этой же группе Е команда ЮАР проиграла 0:2 соперницам ...