Казахстан ввів заборону на експорт до Росії товарів, які можуть бути використані у війні

Казахстан прийняв рішення заборонити експорт до Росії 106 видів високотехнологічних товарів, які можуть бути використані військовим способом. Згідно з інформацією Казахського телеграфного агентства, про це повідомив віцеміністр торгівлі та інтеграції Казахстану Кайрат Торебаєв,

Віцеміністр пояснив, що Казахстан здійснює імпорт товарів із Росії, але обмежив експорт товарів із Казахстану до Росії. «Ми експортуємо всі товари, за винятком тих, які можуть бути використані військовим способом — на них накладено обмеження. Це стосується 106 видів товарів, експорт яких ми повністю заборонили», — заявив Торебаєв.

Серед заборонених товарів є дрони, електронні мікросхеми та інша електроніка, яка може бути використана військовими під час конфлікту. Віцеміністр пояснив, що ці 106 видів товарів раніше переважно реекспортувалися через Казахстан і не вироблялися на його території.

Заборона експорту високотехнологічних товарів до Росії свідчить про заходи Казахстану для обмеження можливостей використання цих товарів у військових конфліктах та дотримання міжнародних стандартів безпеки.

Чи будуть це рішення реально виконувати? Наразі дане питання є головним, адже багато країн заявляють про відсутність допомоги Росії, а насправді сірі схеми масово діють, бо збагачують постачальників і посередників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео голов, итоговая таблица

20.05.2018 - 00:33
Киевское «Динамо» на мажорной ноте завершило чемпионат страны, обыграв в последнем туре ставшего досрочно чемпионом «Шахтер». Победа со счетом 2:1 позволила подопечным Хацкевича финишировать в первенстве с отставанием от горняков ...