Кандидат в прем’єри Франції пообіцяв обмежити військову поміч Україні

Незабаром французи обиратимуть новий парламент. На жаль, високі шанси мають популісти, які з легкістю можуть пожертвувати Україною заради дружби з кривавим диктатором. Кандидат у прем’єри Франції та лідер ультраправої партії Національне об’єднання Жордан Барделла заявив, що не відправлятиме в Україну далекобійну зброю для ударів по території РФ та французьких інструкторів, якщо обійме цю посаду.

Про це повідомляє французька газета LeMonde.

ЗМІ зазначає, що він не назвав, яку допомогу слід чекати Києву, але зараз же встановив «червоні лінії» та табу. Зокрема, для нього нібито неприпустиме постачання Україні ракет дальнього радіуса дії та озброєнь, якими можна завдавати удари по території Росії, щоб «уникнути будь-якого ризику ескалації».

Французський політик також виступає проти направлення французьких військових на фронт в Україну. На його думку, Україна нібито «повинна захистити себе сама».

За його словами, найголовнішою ознакою «нормалізації» дипломатичного дискурсу Національного об’єдння є те, щоб не ставити під сумнів «міжнародні оборонні зобов’язання Франції» перед іншими країнами.

Видання зазначає, що проросійська лідерка Національного об’єдння Марін Ле Пен, все частіше у своїх заявах виступає за «діалог та союз з Росією у певних питаннях». Мова про європейську безпеку, «яка не може існувати без Росії», або боротьбу з тероризмом, яку Росія нібито «веде більш послідовно, ніж будь-яка інша сила».

Нагадаємо, що попри ідею Марін Ле Пен, що РФ «послідовно веде боротьбу» з тероризмом, ефективність боротьби — сумнівна. Зорема, на початку квітня стало відомо, що США попереджали РФ, що Крокус Сіті Хол може стати місцем теракту, та російський правлячий режим не прислухався до попереджень.

Ну і якщо взагалі вдверто, то Росія і є найбільш терористична країна на нашій планеті. Прикладів її терористичної діяльності безліч. Невизнання цього ставить Ле Пен і її протеже Борделлу в позицію посіпак терористичного режиму.

Крім того, слід підкреслити, що Макрон не говорив про відправку французських військових на фронт — лише інструкторів в тил для навчання військових. Тобто Барделла навмисно пересмикує. Що стосується відмови від постачання далекобійної зброї через небажання якоїсь міфічної ескалації, то це маркер повного нерозуміння природи війни, або, знову ж таки, підігравання Путіну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Бронеколонна ВС РФ рвется в Украину», – стало известно, где снято видео

08.04.2018 - 17:26
В Ростовской области у границ Украины сняли на видео колонну бронетехники В англоязычном «твиттере» сегодня весьма популярным оказалось сообщение с прилагаемым видео о том, как российские танки через приграничное село ...

В Украине успешно испытали первую крылатую ракету, видео

30.01.2018
В Украине завершились первые успешные ...

Провокаторы Саакашвили ногами избили полицейского: видео

18.10.2017
Нардеп Антон Геращенко, обращаясь к ...