Канцтовари для школярів – вибираємо приладдя розумно

Перед кожним навчальним роком батьки школярів стикаються з проблемою купівлі канцтоварів для школи, адже це є важливою частиною навчання.

Виникає питання – які є норми та рекомендації щодо вибору шкільного приладдя? Зараз ми розглянемо, які саме аксесуари потрібні дитині та як правильно вибрати канцелярські товари для школи.
Уся продукція, що реалізується на території України, у тому числі й канцтовари, повинна пройти певний контроль якості, а саме Державну санітарно-епідеміологічну експертизу і мати позитивний висновок. Список потрібних канцелярських товарів залежить від віку учня, але більшість аксесуарів знадобляться протягом усього навчання у школі:

1. Зошити

У більшості випадків потрібні зошити в клітинку та у лінійку. Краще купувати паперову продукцію, у тому числі й зошити, вітчизняного виробника. Колір аркушів – приємний для ока, щільність паперу – 60-80 г/м². Обов’язково мають бути поля червоного кольору, лінії та клітинки – не надто яскраві. Однотонна обкладинка краще підходить школярам молодших класів, старшим дітям – за бажанням. Тип скріплення – скобами.

2. Олівці

Кожному школяру обов’язково потрібні олівці – прості та кольорові.  Головним критерієм вибору простого олівця є його м’якість. Стандартною є НВ – ці літери зазвичай можна знайти на нижній частині олівця. Підходить як для письма, так і для малювання. Кольорові олівці теж відрізняються за твердістю. М’які краще підходять для малювання, твердіші більш схожі на прості,але тут потрібно обирати в залежності від потреб. Також деякі кольорові олівці стираються краще за інші, тому рекомендується купувати саме такі.

3. Ручки

Ручка є ще одним необхідним у школі аксесуаром. Існують декілька видів ручок – кулькові, гелеві та ролерні. Найбільшою популярністю користуються кулькові ручки, адже вони лишають менше плям. У гелевих ручках інтенсивність подачі чорнил регулюється гірше, тому не рекомендується купувати цей вид ручок учням молодших класів. Ролерні ручки нагадують кулькові, але використовують чорнила замість пасти. Пишуть м’яко та гладко. У більшості випадків під час навчання застосовуються ручки синього кольору. Також популярними кольорами як у школі, так і для офісу є – чорний, червоний, зелений.

4. Маркери та фломастери

Зазвичай потрібні учням початкових класів для розвитку творчості, а також у середніх класах на уроках малювання. Для дітей краще підходять фломастери та маркери на водній основі, тому що вони безпечніші та легко змиваються, на відміну від фломастерів та маркерів на спиртовій основі.

5. Щоденники

Щоденник повинен бути зроблений зі щільного паперу. Найкращим для кріплення обкладинки зі сторінками є клейовий спосіб. Сама обкладинка має бути твердою, тому що щоденники з м’якою обкладинкою, скоріш за все, порвуться швидше.

Щоб обрати якісні канцтовари радимо звернутись до магазину https://germes.one/kancelyarski-tovari-c30/

6. Пенали

Пенал-книжка – ідеальний варіант для школярів. Він має цупкий корпус, який надійно захищає канцелярію. Всередині є великий органайзер, що допомагає впорядковано зберігати усе приладдя. Кожен предмет надійно фіксується еластичною резинкою.

7. Папки

Допомагають зберегти шкільне приладдя в охайному вигляді. Найбільш практичними є папки на блискавці.

Уся необхідна канцелярія може бути обрана в одному магазині в залежності від побажань дитини.
 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017 - 01:17
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая на ровном месте жизнь морского пехотинца ВСУ. Сержант провалился в яму под окном подвального помещения и получил серьезные травмы. Медики, прибывшие на вызов, констатировали смерть. ...