Календар магнітних бур на серпень 2023 року

За даними Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень (NOAA) США, в останньому місяці літа буде чимало магнітних бур.

Зокрема, перша магнітна буря місяця припадатиме на період з 2 по 4 серпня. Друга магнітна буря серпня 2023 очікується в період з 16 по 17 серпня. Остання магнітна буря місяця очікується у період з 18 по 20 серпня.

Як відомо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі. Їх провокують потоки заряджених частинок, викинутих Сонцем.

Усього на наше самопочуття впливає 5 погодних факторів: атмосферний тиск, температура та вологість повітря, а також магнітні бурі та космічні вітри. Перші чотири ми можемо передбачати за допомогою метеопрогнозів, а ось щодо космічного вітру (потік сонячної та ін. плазми, який вривається в нашу атмосферу), то він непередбачуваний. Цікаво, що людина, чутлива до одних факторів, може не реагувати на інші.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Великобритании с неба упал неопознанный объект: видео

28.04.2018 - 11:51
При разряде молнии в небе над графством Сомерсет в Великобритании было видно, как падает некий объект. Момент падения засняла англичанка Меган Тейлор. Когда она опубликовала видео, зрители заподозрили, что это ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...