Кадиров пригрозив Україні новою «помстою»

Глава Чечні Рамзан Кадиров відреагував на удар БПЛА по Москві, пообіцявши «помсту у повному розумінні слова». Про це він написав у Telegram.

Кадиров звинуватив в атаці «київський режим» та назвав такі дії «тероризмом».

Він запропонував запровадити у Росії військовий стан і «разом змісти весь цей терористичний осередок «.

Кадиров закликав також не «цацкатися» і не «церемонитися», а вдарити «по місцях скупчення терористичних лідерів, поки не залишиться мокре місце».

Крім того, він пригрозив Західній Європі. Сказав, що Росія «постукає у двері, наприклад, Німеччини чи Польщі».

«Насамкінець трохи забіжу наперед, але подробиць не розкрию. Скоро покажемо в зоні СВО, що таке помста в повному розумінні слова», — резюмував Кадиров.

Звернемо увагу на те, що фашистська Росія запустила по Україні за час повномасштабного вторгнення вже декілька тисяч ракет. Били майже по усім обласним центрам. По Києву тільки за цей травень здійснили вже 17 масованих ракетних атак і атак дронами-камікадзе. І це за логікою Путіна і Кадирова — нормально, а декілька безпілотників з пів кіло вибухівки у Москві — це теракт.

Хоча тут немає чому дивуватися… Країна-терорист діє по догмам фашизму. А в даному випадку також існує дуже висока ймовірність того, що дрони запустили не просто самі росіяни (противники режиму), а безпосередньо спецслужби за вказівкою Кремля.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Околдован зимой

17.01.2016 - 18:46
Такое творение природы способно очаровать всех. Разве, что владельцу автомобиля, который на видео, это скорей всего не понравиться. Вот такой вот отмороженный автомобиль… ...

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018
В Ситуационном центре муниципальной полиции ...