Кадиров має проблеми з наркотиками, – Буданов

Глава Чечні Рамзан Кадиров має проблеми зі здоров’ям і наркотичну залежність. Про це заявив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю блогеру Сергію Іванову, повідомляє Інсайдер.

Очільник ГУР відповів на запитання, чому Кадиров «візуально видозмінився». За його словами, хоч він і отримував відповідні звіти, а проте він, Буданов, «не лікар» і не може назвати діагноз. Однак голова української розвідки зазначив, що у Кадирова є проблеми зі здоров’ям, які він намагається «періодично лікувати» в Росії за допомогою медиків з інших країн.

За його словами, лідер Чечні має «проблеми із надмірним споживанням наркотичних засобів».

«У Кадирова проблеми зі здоров’ям, плюс проблеми з надмірним споживанням наркотичних засобів, які він спочатку був змушений вживати як допінг, потім як знеболювальне, а далі вже пішла проблема», — пояснив Буданов.

З минулого літа очільник Чечні Кадиров дуже сильно здав — його зовнішній вигляд разюче змінився. І якщо можна було здогадуватися про негаразди з його здоров’ям, то зараз цьому з’явилися підтвердження. У Рамзана Кадирова серйозні проблеми зі здоров’ям. Про це, нагадаємо, ще 3 березня повідомило німецьке видання Bild з посиланням на колишнього віце-прем’єра Чечні Ахмада Закаєва, який нині живе в еміграції.

Зазначалося, що останнім часом Кадиров помітно поправився, на його обличчі з’явилися набряки. На відеороликах він часто не може розплющити очі.

За інформацією Закаєва, голова Чечні має серйозні проблеми з нирками. За його словами, Кадиров не довіряє російським лікарям, тому до Грозного викликали доктора Яссіна Ібрагіма Ель-Шахата, головного лікаря нефрологічного відділення лікарні Burjeel в Абу-Дабі.

Саме через лікування глава Чечні не зміг бути присутнім на виступі президента РФ Володимира Путіна 21 лютого у Москві. У матеріалі також припустили, що енергійність Кадирова може пояснюватись прийомом стимуляторів та інших медикаментів.

Журналіст Джейсон Смарт із посиланням на джерело повідомив у Twitter, що у голови Чечні відмовляють нирки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017 - 21:36
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая в медицине, получила военное применение. Вчера, 3 апреля, портал businessinsider.com сообщил о том, что особая боевая группа быстрого развертывания Navy SEAL Team 6, более известная ...

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017
В Виннице активисты «Национального корпуса» ...