Кабмін підвищив тариф на електроенергію для населення з 1 червня

Кабмін затвердив підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн/кВт-год. Про це виданню ЕП повідомило джерело в уряді.

Зазначимо, що суспільство готували до підвищення в 2,88 грн. Тобто зробили трохи менше, ніж планували, але все одно досить суттєво.

Після підняття тарифів на елекроенергію до 2,88 грн за кВт/год суми у платіжках в середньому зростуть на 150-200 гривень. Про це, нагадаємо, декілька днів тому розповів член комітету парламенту з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк в ефірі телемарафону.

«Достатньо рішення Кабінету міністрів для того, щоб збільшити ціну на електроенергію для населення і прибрати поріг. Поріг прибирається, зі слів енергетиків і регулятора, для того, щоб упростити облік. Тому що, коли йде поріг до 150 кВт або вище, то можуть бути певні маніпуляції. І для того, щоб їх прибрати, прибирають поріг і роблять єдиний тариф для всього населення – 2,88 грн. В середньому зросте десь на 150-200 грн для середньостатистичного споживача», – сказав Нагорняк.

Нардеп зазначив, що ті, хто отримували субсидії, і надалі будуть їх отримувати і після підняття тарифів.

Що стосується заяви Нагорняка, то вважаємо її дратівливою, адже не можна в таких питаннях взагалі говорити про якесь середнє зростання. Люди в приватних будинках за місяць спалюють 500-900 Квт/год, навіть постійно бігаючи і виключаючи за дітьми світло. І вони не багаті, бо війна з 14 року, потім коронавірусна епідемія, помножена на повномасштабне вторгнення зробили колись середній клас реально бідним. 

При новому тарифі в місяць при використанні 500 кВТ треба додатково буде сплачувати 600 грн. При 900 кВт — 1080… В цілому в платіжках буде сума у 1440-2592 грн! При доході в 10-14 тисяч гривень на місяць віддати стільки за світло — це жесть!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Козел забодал быка

26.10.2015 - 20:33
Размер не всегда имеет значение. Это смог доказать безымянный козел. ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...