Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту. З першої спроби вона взяла висоту — 2,10 метра, що стало вперше в історії жіночих стрибків. 

Світовий рекорд Магучіх підкорився на етапі Діамантової ліги в Парижі. Українка виграла змагання у секторі для стрибків у висоту, встановивши у першій спробі новий рекорд світу — 2,10 метра.

Світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту тримався впродовж 37 років. Попереднє досягнення було встановлено у 1987 році болгаркою Стефкою Костадіновою, яка взяла висоту 2,09 метра на чемпіонаті світу у Римі.

Магучіх побила один із найстаріших світових рекордів у легкій атлетиці.

«У мене було відчуття, що я зможу стрибнути на 2,07 і, можливо, на 2,10… Нарешті я вписала Україну в історію світової легкої атлетики», — сказала Магучіх після перемоги.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зачем военные из России проникли на территорию Украины (видео)

27.11.2015 - 15:20
В Луганской области двое военных из России были задержаны отечественными пограничниками. «Заблудились»… Их допросили, о чем Госпогранслужба не только проинформировала общественность, но и распространила видео этого процесса. Задержание произошло после ...

Компания Glock создала новый пистолет, – видео

10.01.2018
Австрийская компания Glock анонсировала выход ...